Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyes nők tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők tényleg ennyire hiszékenyek, és buták?

Figyelt kérdés
Munkám során elég sokszor találkoztam olyan nőkkel(értelmes, tanult nők), akiket otthagyott a párjuk több gyerekkel. Később újra összejöttek, csinált még egy gyereket a "férfi", és rögtön le is lépett. MI JÁRHATOTT AKKOR EZEKNEK A NŐKNEK A FEJÉBEN, ezt egyszerűen nem tudom megérteni. Megkérdezni nem fogom, hisz nem tartozik a munkámhoz, hogy a magánéletükben vájkáljak, és tapintatlanság is lenne.
2013. febr. 10. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A nők családcentrikusok, és ezt bármilyen mód pótolni akarják.
2013. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

"Csinált még egy gyereket a férfi"

Kisapám Te valami nagy félreértésben vagy. Az a nő amelyik nem szeretne gyereket fogamzásgátlót szed, vagy minimum gumit húz a partnere farkára és létezik abortusz is.

Magyarul a gyereket nem a férfi csinálja.

2013. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a felvilágosítást, ezért már érdemes volt feltenni a kérdést.
2013. febr. 10. 12:23
 4/10 anonim ***** válasza:
85%

Második, szerintem nem érted. Visszamegy a férfi, azt mondja, "cicám, sajnálom, tévedtem, csak te kellesz, be is bizonyítom, szeretnék tőled még egy gyereket".

A nő meg örül, belemegy. Aztán a pasi megint lelép.


Szerintem az oka az lehet, hogy nagyon akarják, hogy újra teljes legyen a család...

2013. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem... De ahogy elnézem ti sem nagyon értitek... :DDD
2013. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válasz: Igen, azok!
2013. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha elég jól néz ki a férfi, mindent elhisznek neki a nők.
2013. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tipikus, hogy azt hiszik (nő is, férfi is) hogy az új gyerek mindent rendbe hoz. Aztán a nőnél jön a szülés utáni depresszió, megint nincs szex, és a férfiban fokozottan csapódik le minden, amiért legutóbb lelépett.


25/N

2013. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a tanult nők sokszor sokkal hiszékenyebbek és ostobábbak, mert a munkájukban sikeresek és ezért azt hiszik, hogy őket nem lehet becsapni. velük ellentétben a tanulatlanok gyakorlatiasabbak így kevésbé ostobák párkapcsolat terén. de alapvetően állítom, hogy a nők bizony rettenetesen ostobák tudnak lenni ha valaki elhiteti velük, hogy ő az aki megadja számukra az érzelmi biztonságot.

25F

2013. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a témában a nők tanultságtól vagy észtől függetlenül egyformán hiszékenyek és buták.
2013. febr. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!