Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Szeretitek az átlagnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek az átlagnál magasabb pasikat?

Figyelt kérdés
185-198 cm közti magassàg, vagy akàr 2 méter :)
2013. febr. 7. 21:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

3 főbb ismérve van a jó psinak: magas, tökös és jóképű. bizonyára akkor nálad hiányzik 1-2

ha ronda vagy, legyél kicsit lekezelő és bunkó, elérhetetlen, és ne legyél kedves mindenkivel. ezt tagadni fogják a lányok, de így működnek.

2013. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

nem vagyok ronda

sok csaj ismerösöm szerint helyes vagyok

csak nem vagyok a csajokkal bunko

félénk vagyok pedig elsö rànézésre mindenki azt hiszi nöcsàbàsz vagyok

ja és emelett jàrok kondizni is

2013. febr. 7. 22:07
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek az ilyen magas pasik :)
2013. febr. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

ezért nem lesz semmi, mert töketlen vagy. az ilyen srácokat legfeljebb csak barátnőnek akarják, mert jól nézel ki, de valójában nem vagy pasi a szemükben. ha tényleg jól néznél ki, akkor próbálkoznának. vagy kellene hozzá egy tökösebb jellem. tele vagy görcsökkel meg félelemmel, ami az állatvilágban a halott, vagy a rangsor végén kullogó hímek ismérve. a nőknek alfahím kell.

de szerintem ezek alapjában reménytelen helyzetek, mert az ilyen srácokat intenzív képzéssel (neveléssel) kell észhez téríteni és beletelhet évekbe is.

2013. febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
185 centi vagyok, nálam alacsonyabb pasi szóba se jöhet :)
2013. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!