Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezdjek kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek kapcsolatba egy olyan lánnyal akivel viszonylag már beszélgetés ismerkedés már volt?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel járni szeretnék de nem tudom hogyan fogjak hozzá msn en szoktunk beszélgetni meg egy-kétszer talállkoztunk is már a lány olyan félénkebb fajta legalábbis ahogy megismertem
2009. szept. 5. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor csak szép lassan, legyél türelmes, puhatolózni szabad, hogy mégis mi a véleménye rólad, meg finoman célozgass. Aztán ha látod, hogy hajlana a dologra, akkor kérdezz rá
2009. szept. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oks köszi valahogy én is ezen az ötleten gondolkodtam csak már 1 ről a 2 őre szeretnék lépni azaz inkább 0ról 1re=)
2009. szept. 5. 16:56
 3/6 anonim válasza:
egyet értek az előttem szólóval:D én is félénk vagyok és pont most ismertem meg egy srácot msn en és nagyon aranyos de sajnos ő is félénk .. :D.. de te legyél BÁTOR!!!!!!! :D :)
2009. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet h a lány félénk vagy úgy tűnik de valójában ő is arra vágyik h megcsókold mert szinte az összes lány romantikus például ha elmentek egy parkba a padon ülve biztos összejön;)
2009. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
18:11 es nem te vagy az a csaj?:D hmm :D
2009. szept. 7. 18:25
 6/6 A kérdező kommentje:
továbbá ha valakinek van még ötlete azt is várom:D
2009. szept. 7. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!