Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a helyes döntés? Bővebben lent! 22F (Kulturált kommenteket kérek, köszönöm)

Figyelt kérdés

Két éve vagyunk együtt de úgy néz ki, hogy most vége lesz. A probléma ott kezdődött hogy hazajöttünk külföldről.


Együtt lakásból most külön költözés mert hazajöttünk és itthoni fizetéshez drága az albérlet.


A két család különbözik szóval átformálódunk szép lassan olyanná mint amilyenek a családjaink és mivel szöges ellentétei egymásnak ezért sok volt a vita (ha nem is szándékosan de akkor is).


Szakítani akart ki is mondta de én visszakoztam mert szeretem. Nem akartam önző lenni és egyik nap írtam neki egy levelet, hogy bele egyezek hogy vége legyen de azért mondtam hogy ne szenvedjen tovább.


Rá egy napra találkoztunk és mondta h rá sem tud nézni más férfira és szexuálisan is én létezem neki csak. Adott most a lehetőség hogy összeköltözzünk mert van egy albérlet ahol nem kell fizetni lakbért csak rezsit és mivel mindkettőnknek aránylag jó munkahelye van ezért nem lenne nagy kiadás csak a rezsi. (főleg hogy külön éltünk több mint egy évet szóval ezzel nem lenne gond szerintem).


Kettős érzések vannak benne csak nem tudom hogy miért. Mit kéne tegyek hogy újra teljesen az enyém lehessen?


Azt beszéltük hogy újra építsük fel az egészt mintha egy új kapcsolat indulna de nem tudom hogy fog ez elsülni. Nem vágyom más lányokra de arra viszont vágyom hogy szeressenek... Találkoztam lányokkal, de egyik sem volt olyan megnyerő maximum külsőre.


Szerintetek mi a megoldás?


2013. febr. 7. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
De miért találkozol más lányokkal, ha őt szereted? Ha őt szereted alap hogy próbálkoztok együtt. Nem értem mi a baj.
2013. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon erőltetett szaga van az egésznek.....2 év meg nem sok,ha ennyi idő után így el van bizonytalanodva...
2013. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen benne van, hogy erőltetett de akkor miért van az, hogy mégis próbálkozni szeretne ő is? Egyik szavával üti a másikat szerintem. Azt mondta hogy találkozgassunk menjünk el moziba ide oda de az mégsem olyan...
2013. febr. 7. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Költözzetek össze, adjatok a kapcsolatnak egy utolsó esélyt, két év után ennyit mindketten megérdemeltek, főleg, hogy szeretitek egymást.


25/N

2013. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!