Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges-e az hogy valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges-e az hogy valakit el lehet idegeníteni a barátjától? Amúgy a csajjal haverok vagyunk, mindig megtudom nevettetni. Egyszer lett volna esélyem, de nem voltam benne biztos

Figyelt kérdés
hogyan tudnám elidegeníteni a barátjától?
2009. szept. 4. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:

úgy h jobb vagy mint a barátja. ha szoktál vele beszélgetni, akkor figyelj oda arra nagyon h mit panaszol a barátjában, és te pont legyél az ellenkezője. ha aztmondja h a barátom mittomén, sose mondja h szép a hajam, akkor te légy az ellenkezője, és dicsérd a csajt. ne rögtön a haját, mer az átlátszó:D

a lényeg h amiben rossz a barátja, abban te legyél jó. plusz minden másban is:D

2009. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igaza van az előzőnek. én így szerettem át egy másik pasiba, hogy amit nem szerettem a barátomban, az benne mind az ellentéte volt kb.
2009. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hova tűnt a férfiszolidaritás, meg a házinyulas téma? Tele van a világ csinos szingli csajokkal, neked meg a másé kell, hát pfujj. Tudom, tudom, persze a mostani pasija nem értékeli eléggé, meg nem érdemli meg, meg ilyesmi. Mindig ez a kifogás, de igazából ehhez semmi közöd. Ha tényleg nem működik, akkor úgyis szétmennek előbb-utóbb. Ha haverok vagytok úgyis tudni fogod ha szakítanak, sőt egészségtelen előnyöd lesz, mert a legjobb barátnője után elsőként fogod megtudni, és rögtön rá is térhetsz a vigasztalásra. De addig -ha van benned egy csöpp gerinc- vársz. Vagy jól esne ha visszakérdeznék, hogy hogyan tudom majd TŐLED elidegeníteni miután neked már sikerült a mostani pasijától? (mondjuk elmondani neki hogy te ástad alá az előző kapcsolatát, az biztos működne)
2009. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

11:40 teljes mértékben osztom a véleményed.

Még annyit hogy mennyivel kevesebb bánat és keserűség lenne a világban ha nem lenne irigység.

2009. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az előzőekkel egyet értek. Ne legyél már ilyen gerinctelen. Ha valami nem stimmel majd szétmennek és szabad a pálya. De addig nem kéne. És ha a lány elmondja a barátjának ezeket, én a barátja helyébe lehet kicsit rendbetennélek.
2009. szept. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat!Valójában nem pont elidegeníteni akaom,hanem azt,hogy úgy lásson hogy értékesebb vok a barátjánál.Pl:humorosabb.És én nem irigylem a kapcsolatukat:)csak azt akarom elérni ,hogy jobbnak lásson mint a barátja.
2009. szept. 4. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!