Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a helyes? Az elengedés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyes? Az elengedés, vagy a küzdés tűzön-vízen át?

Figyelt kérdés

Pl. Ha vki nagyon szeret vkit, de a másik fél látszólag azt akarja, h vége legyen pl. nyomás hatására, és ezt tettekkel is alátámasztja, akkor annak ellenére, ha fixen tudni lehet, h de csak nyomás hatására tesz így mi a jó megoldás?

Nyomás hatás alatt főleg a családját értem!



2013. febr. 3. 02:55
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem annyira a szülőkkel van a gond...rajtam meg nem is múlna, h helyre tegyem őket, de mióta külön költöztünk én egyikükkel sem tartom a kapcsolatot...párom meg nem áll a sarkára, mert ha így tesz az van benne, h jajj istenem, akkor helytelenül döntött. Na mindegy bonyolult, de a sarkamra nem nekem kell álljak ebben, elvégre úgymond őt "zsarolják" lelkileg...de igazándiból bevallom bennem is felmerült jó sokszor, h talán már nem is annyira a családi befolyások hatása alatt van a lényeg, hanem ő maga nem akarja már ezt az egész kapcsolatot és max. csak időt húzz!
2013. febr. 3. 17:47
 12/19 A kérdező kommentje:
Ha a páromnak az a döntése születik meg a nyomás hatására, h a családjára hallgat és ő "nem küzd" én hiába teszem helyre őket!
2013. febr. 3. 17:49
 13/19 anonim ***** válasza:
Épp írni akartam, hogy valószínűleg lelkileg zsarolják. Elég nem szép dolog! Biztosan bűntudatot ébresztenek benne. De hogy gondolják? Örökre maradjon egyedül?
2013. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Hát ezaz..én is ezt fújtam a páromnak, h így nem csak velem nem lesz saját élete, de mással se!
2013. febr. 3. 17:52
 15/19 A kérdező kommentje:
Volt egy olyan javaslatom a helyzetre, h jó tegyen akaratuk szerint, de akkor az legyen úgy, h együtt élünk velük...abba persze már a rokonság nem egyezett ugyancsak bele!
2013. febr. 3. 17:54
 16/19 anonim ***** válasza:
De hát miért kellene velük élnie? És akkor te miért nem élhetsz ott? Tőle veszik el a boldogság lehetőségét!
2013. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Írtam neked privit! :)
2013. febr. 3. 18:29
 18/19 anonim ***** válasza:
Elolvastam! Nehéz ügy. Megpróbálom összeszedni a gondolataim és ott válaszolok. Bár nem könnyű dolog. :(
2013. febr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

a családnak semmi köze, beleszólása nem lehet a kapcsolatba. a te döntésed, amit nekik el kell fogadniuk, a te esetetben, mert nem vagy gyerek. az hülyeség, hogy az anyja, apja, nagyanyja mondják neki meg, hogy kit válasszon.


ha nyomás hatására akarja, akkor küzdj érte, beszélj vele.


ha pedig ő maga választja a másik utat, akkor engedd el örökre, és próbáld elfelejteni.

2013. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!