Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti harcolnátok pasiért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti harcolnátok pasiért?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy lánnyal 1évig. Utána kiment külföldre dolgozni. Azt mondta hogy nem szerelmes a maradék érzések meg idővel ellmùlnak. Mi azòta nem beszélünk...De én még szeretem. Ès azon gondolkoztam hogy mi van ha még maradtak érzései de elfolytja? Èn már nem keresem meg hogy szeretem mert az első pár hònapba pròbálkoztam de semmibe vette és büszkeségem azért maradt. Neki kell lépni ha akar vmit. Viszont arra gondoltam hogy én ismerkedem mert nem sok esély van rá hogy megkeres akkor viszont el kell felejteni. De ha összejövök màssal mekkora esély lene arra hogy rádöbben mekkora hiba volt hogy eltaszìtott és vissza akar kapni? Vagy annak nagyobb az esélye hogy beletörődik és inkább elenged? A lányok mennyire harcolnak ilyen helyzetben vkiért?
2013. febr. 1. 12:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nagyapám erre azt mondaná, hogy nehogy már a tehén bas.sza a bikát.


Ha férfi vagy, akkor neked kell udvarolni a nőnek! Normális nő elég egyértelmű visszajelzéseket ad arról, hogy örül-e egy férfi közeledésének vagy sem.


Az biztos, hogy a nők számára a sikeres férfiak mindig vonzóbbak, mint a lúzerek, mert mellettük érzik magukat biztonságban, tehát ha te is sikeresnek tűnsz (megjelenés, fellépés, életmód, egzisztencia, kulturáltság tekintetében) akkor nagyobb az esélyed.

2013. febr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Normális nő elég egyértelmű visszajelzéseket ad arról, hogy örül-e egy férfi közeledésének vagy sem." Ez kamu, egy nő nem képes dekoldolható jeleket adni, sokszor saját maguk sem tudják mit akarnak.

Ha már szét teszi a lábát, na akkor tudod hogy érdeklődik irántad!:)

2013. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem a biztonságról, sikerességről van itt szó, hanem arról, hogy a férfi megy a nő után, a férfi udvarol, a nő dönt, válogat, fogadja ezt, vagy sem.

Ha ő nőként tenné veled szemben, az azt sugallná, hogy elvesztette a női döntés jogát, kicsúszott a kezéből a válogatás, kontroll joga, magyarul neki kell "teperni", mivel nem kap férfit.

Ez pedig nagyon lerontaná nőként a státuszát a többi nővel szemben.

Hisz azért általában azt szereti mind, ha utána fél tucatnyi férfi fut, még akkor is, ha néhány jöhet közülük csak szóba.

A választottjukkal szemben sem igen szeretnék hallgatni majd, hogy "asszony, te futottál utánam!" :P

2013. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Ez kamu, egy nő nem képes dekoldolható jeleket adni, sokszor saját maguk sem tudják mit akarnak."


Azért látod így, mert a nők egy része(!) szeret talomban tartani lehetőségként "másod" pasikat is ("majd jók lesznek, ha a kiszemelt nem közeledik eléggé!"- esetre, ez pont abból fakad, hogy a nő senki után nem megy, több vasat tart a tűzben, és választ).


Mellesleg az is igaz, hogy a férfiak gyakran nem tudnak olvasni a jelekben (mert ezt is észre lehetne ám venni, ha jó a szeme valakinek!).

Továbbá ellentmondásosak az igényeik, melyekkel a nőket úgymond "összezavarhatják" (legyen a nő olyan, akiért sokat kell teperni!- ez pedig gyakran pont maguknak a férfiaknak téveszthető össze azzal, amikor VALÓBAN nem kellenek a nőnek. Sőt, egyes férfiak még a 100%-os elutasítást is csak tesztelésnek veszik, mellyel a nő felméri, mire hajlandók még vele szemben).

2013. febr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

12:26


Ezért tart ott a világ ahol. ami elromlik az gyorsan lecseréljük egy előnyösebb modellre, van választék bőven a piacon. Minek javítgatni a dolgokat..

2013. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Elég világosan megmondta neked h nem szerelmes. Akkor minek kabitod magad azzal h az csak elfojtja? a kerdesedre felelve en magambo kiindulva akkor kuzdok egy ferfiert ha annyira szerelmes vagyok bele h ugy erzem nelkule elni se tudok. A volt bnod pedig kijelentette h nem szerelmes es ennek megfeleloen le is szar teged magasrol. Ugyhogy akkor teszel okosan ha te is lezarod ezt az ugyet. Bocs az ekezethianyert.
2013. febr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok ezzel pasiként, hogy ez egy sakkjátszma, én megteszem a kezdő lépést, nyitom a partit, és utána elvárom hogy tegye meg a 2.at. Utána én megteszem a 3.at, de elvárom hogy tegye meg a 4.et.


Ne jelelgessen, nem vagyok sem dekodoló, se lélekbúvár, sem mentalista ördögűző.



Bár általában egyenes lépéseket szoktam tenni amire igennel vagy nemmel felelhet, és nem félreérthető. Ha félreérti akkor 99.9% hogy nem őt keresem, mert agyilag, és érzelmi színvonalon nem vagyunk 1 szinten.


P ha elhívom valahova és azt mondja hogy nem, majd nem is indokolja hogy /azért mert dolgozik, azért mert szül a kutyája) avagy nem ajánl más időpontot, akkor még 1x biztos nem fogom elhívni sehova.

2013. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!