Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti harcolnátok pasiért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti harcolnátok pasiért?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy lánnyal 1évig. Utána kiment külföldre dolgozni. Azt mondta hogy nem szerelmes a maradék érzések meg idővel ellmùlnak. Mi azòta nem beszélünk...De én még szeretem. Ès azon gondolkoztam hogy mi van ha még maradtak érzései de elfolytja? Èn már nem keresem meg hogy szeretem mert az első pár hònapba pròbálkoztam de semmibe vette és büszkeségem azért maradt. Neki kell lépni ha akar vmit. Viszont arra gondoltam hogy én ismerkedem mert nem sok esély van rá hogy megkeres akkor viszont el kell felejteni. De ha összejövök màssal mekkora esély lene arra hogy rádöbben mekkora hiba volt hogy eltaszìtott és vissza akar kapni? Vagy annak nagyobb az esélye hogy beletörődik és inkább elenged? A lányok mennyire harcolnak ilyen helyzetben vkiért?
2013. febr. 1. 12:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hallod Spártában a katonák a családjukért, az életükért harcotlak.

Egy nő fökképp mi a f*sznak harcoljon "csak" pasiért? Ennél joval komyoabb dolgokra is fektetheti az energiáját... Pasik jönnek mennek majd lesz jobb is több is...

2013. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De ha szerelmes? Az azért más tészta...
2013. febr. 1. 12:27
 3/17 anonim ***** válasza:

Hát őszintén szólva, ha nagyon pozitívan indulok ki a dologból, és feltételezem, hogy szerelmes beléd, akkor adok rá vagy 5-10 %-nyi esélyt, hogy harcba száll érted. :))

De akkor is inkább azt a módszert választja, hogy passzívan "küzd", tehát megpróbálja "elérni", hogy te hagyd ott a másikat és menj vissza hozzá, ha ez nem műxik, akkor úgy jártatok.

2013. febr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

1: Ha nagyon szeretne nem ment volna ki külföldre.

2: Ha ki is megy könyörög, hogy menj vele.


A leírás alapján már nem sok érzése maradt irántad.:(

A szerelmes nők irdatlanul hülyék és őrültek. Néha szánalmasak sajnos és nagyon ki lehet őket használni.

23l

2013. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

szar dolog az szerleem tudom majd egyszer én is megtapasztalom...


ugyan már. Nem ö az egyetlen akibe szerelmes leszel életed során. Most csak azért vonzódsz ohzzá, mert nem találtál még jobb srácot.

Egy Nő legyen Nő és ne alázkodjon meg igy egy pasi elött aki nem alkalmas arra, hogy boldoggá tegye a Nőt :)

2013. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

ha összejönnél valakivel valószínűbb, hogy inkább csak arra sürgetnéd őt is, hogy ő is jöjjön össze valakivel.. még ha szeret is!

legalábbis ez szokott kisülni az ilyenekből...

de egyébként milyen ez már?? kihasználnád egy másik lány érzéseit, hogy felfigyeljed rád a voltcsajod?? az érettség hiánya azért eléggé feltűnő... ne is haragudj ://

2013. febr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Együtt voltam egy lánnyal....tehát férfi vagyok nem nő :D
2013. febr. 1. 12:35
 8/17 anonim ***** válasza:

Én adok rá esélyt, hogy talán még "szereti" a kérdezőt, de könyörögni nem fog szerintem, se megtépni azt az esetleges másik nőt, stb.

A női büszkeség ezeket általában nem engedi.

2013. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor mmit kéne tennem? Várjak mìg hazajön és majd meglátjuk? Mert az még 3-4 hònap és ha utàna sem keres akkor hiba volt reménykedni...plusz nehezebb lesz elfelejteni..
2013. febr. 1. 12:39
 10/17 anonim ***** válasza:
Egy nő sosem harcolna egy férfiért. A természetükkel teljesen ellentétes.
2013. febr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!