Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek van igaza vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek van igaza vagy nekem?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmnek tetszik egy srác, aki eléggé zárkózott. Kb. két éve ismerik egymást, egy szakkörre járnak. Sokat szoktak beszélgetni szakkör előtt és után is, de korábban semmilyen "előremutató" jele nem volt annak, hogy a fiú akarna többet is a barátnőmtől. Legutóbb viszont megpuszilta, amikor hosszabb idő után találkoztak (korábban soha), és mostanában az e-mailjeiben is "Puszi"-val köszön el. A barátnőm nagyon örül ennek az apróságnak és szte ez biztos jele annak, hogy a srác kezd érezni iránta vmit. Sztem viszont lehet csak puszta barátságosság is. Ti mit gondoltok? Jelent bármit is egy fiúnál, ha elkezd így elköszönni, mikor korábban soha nem tette?
2009. szept. 2. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
érzelgőseb pasi,és tuti tetszik neki minimum
2009. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Szvsz nem.

Én is szoktam ezt írni fiúknak, akik iránt semmit nem érzek, de egy idő után, amikor már bensőségesebb a viszony, akkor ezt mondom/írom stb.

2009. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem nem jelent semmi olyasmit. A nők általában elkomplikálják a dolgokat. A fiúk a puszi alatt puszit értenek, és nem "tetszesz nekem, de nem mondom meg"-et. Tapasztalatból mondom.

Persze ha te másképp láttad lehet igazad van, elvégre te vagy a kívülálló, és te látod át a helyzetet :)

2009. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se jelent semmit egy puszi. mert pl én is puszival köszönök egy -két lány osztálytársamnak aki iránt semmit nem érzek 16/f
2009. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően semmi különöset nem jelentene, de ha eddig sosem tette...

A barátnőd helyében "túlmennék a margón" az egyik ilyen puszinál (véletlen szájra sikerült hoppá, na sebaj ismételjük meg, jaj már megint) az rövid úton eldöntené a kérdést.

Zárkózott (töketlen?) srácoknál muszáj néha a lánynak kezdeményezni, ha már az ilyenek érdeklik valami fura okból. (28/f)

2009. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit számít, hogy mit gondolok én ilyen kevés tény és ilyen sok ellenőrizhetetlen feltevés halmazáról??? A barátnődnek lépni kell valamit és akkor majd kiderül. Az ilyen spekulációknak semmi értelme. Ez az én tapasztalatom.
2009. szept. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is lépni kéne. A mai lányok nem tudnak csábítani, vagy mi a bánat?????
2009. szept. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsónak: ez véletlenül nem a férfiak dolga lenne??? Vagy mi a bánat? :D

A többieknek köszi a választ! Ha jobban belegondolok, az ő esetében tényleg nagy szó a puszi, igazából nem néztem volna ki belőle :D, de "normális" esetben (tehát: egy átlagosan nyitott fiúnál) tényleg nem sokat jelentene.

Egyébként a barátnőm is ezen gondolkozik: hogy lép, csak éppen nem akar ajtóstul rontani a házba, nehogy elriassza a srácot.

Amúgy sztem túl nagy reményeket fűz ehhez az egészhez, ... nem szeretném, ha csalódnia kellene. :(

Csak olyan boldog, hogy két év után "hirtelen" ez történt, hogy egyből azt hiszi, ez vonzódást jelent a fiú részéről.

2009. szept. 4. 12:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem a férfiak dolga volna. A Férfiak hódítanak... De akkor már sejtem mi a baj.
2009. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy "sejtem, mi a baj"? Fejtsd ki kérlek bővebben, ha van egy kis időd!
2009. szept. 4. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!