Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy adjam a párom tudtára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam a párom tudtára, hogy túlzás, hogy ennyire védi a kocsiját?

Figyelt kérdés
Jobban bánik vele mint velem, úgy beszél róla mintha élő személy lenne, ha meg mondtam valamit akkor meg azt mondja, hogy senkinek nem tűri ezt el, hogy a kocsijáról így beszéljenek.
2013. jan. 30. 00:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Tudod hogy mondják japán nyelven a szerzetest...
2013. jan. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

első..nem, hogy??


amúgy: te Jani/.. túlzás, ahogy a kocsidat véded

2013. jan. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Jobban szereti a kocsiját mint téged? Meddig vagy hajlandó ezt elviselni? Nyílván van a világon olyan nő akit jobban szeret a kocsijánál és ha nem te vagy az akkor nem értem miért tűröd ezt. Te is találnál egy normális párkapcsolatot ha ennek véget vetnél, mert ez minden csak nem normális.... kicsit sem szeret téged a párod.
2013. jan. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

"You're one of those guys who likes to shine his machine

You make me take off my shoes before you let me get in

I can't believe you kiss your car good night

C'mon baby tell me-you must be jokin', right!"

http://www.youtube.com/watch?v=mqFLXayD6e8


bocs, ez jutott eszembe. De lehet, hogy nem fog leesni neki...

2013. jan. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Mondaná a kocsinak is, hogy "egy autótól sem tűri el, hogy így beszéljen a barátnőjéről", de a kocsi nem szidja az asszonyt (még. K.I.T.T, azért maradj a kocsiban!.. :)


Nem túl biztató dolog ez a kapcsolatotok szempontjából, kicsit el kellene mélyedni a kölcsönös bizalomhiány okaiban.

(Mondjuk "vén" pasiként és sajnos "releváns" tapasztalatokkal a hátam mögött azt mondanám, hogy a férfiember sokszor jobban járna, ha a csaj helyett a járgányára fordítaná az időt, mert a járgány nem fog se félrekefélni, se visszaélni a bizalmával, de ezzel pont azokat a lányokat/hölgyeket bántanám meg, akiknek a fejében ilyen meg sem fordul.)

2013. jan. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

milyen autó???? Nagyon kíváncsi lennék rá, hogy milyen márka.

Sosem tapasztaltam még ilyen rajongást, de biztos rosszul esne, és megmondanám, hogy gondolkodjon már el, hogy ez egy gép, arra való, hogy A-ból B-be vigyen. Egyébként nem zavarna, hogy bütykölgeti vagy ilyesmi, de az, hogy rád kevesebb időt fordít...hát maradjon magának.

2013. jan. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem kicsit szellemileg kisiklott.
2013. jan. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Ejj-ejj. Téged meg nem csajbol faragtak, hogy nem találsz megoldást? Szeresd nála sokkal jobban azt a kocsit. Aggodjál érte! Ha éppen vacsorát készitesz, szaladj le/ki megnézni, hogy nincs-e valami baja a kocsinak (vagy küld le a párodat.). Ötödik alkalommal már biztosan nem lesz kedve lemenni, akkor menj le te, a vacsorakészitést meg bizd rá. Maradj jo sokáig mert találsz rajta 3 porszemet, amit le kell takaritanod. Ha a vacsora odaég, vagy nem készül, az már a párod hibája. Ha éppen kedve van egy kis szexhez, akkor is aggodj nagyon a kocsi miatt, szaladj megnézni, stb. Folytassam, vagy megy akkor?
2013. jan. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg, milyen márka?

És mi rosszat mondtál rá?

Az autó a személyes zónánk. Én nő vagyok, de értem. Kicsit olyan, mint egy aura. Vagy egy nagyon-nagyon jó barát. Vagy akár egy szerető. Nehéz ezt elmondani, de én is így vagyok a kocsimmal. A kicsimmel. Immmádom.

A férfiakra inkább jellemző ez, nőt nem ismerek ilyet magamon kívül. De idegesítő lehet. Viszont ne bántsd a kocsit, olyan mintha az anyját szidnád.

35/N.

2013. jan. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!