Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna titeket, ha a barátok/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket, ha a barátok/barátnőtök olyan nyakláncot hordana, amit még a kb.5-6 évvel ezelőtti párjától kapott?

Figyelt kérdés

Azt mondja, nem azért hordja, mert bármit is érezne még iránta, de sosem vette még le (ebben fürdik, ebben alszik, mindig rajta van).

Őszintén megmondom, engem kicsit zavar, különösen mikor szeretkezés közben rápillantok. Nem mertem még mondani neki.


2013. jan. 29. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem,ezek csak tárgyak.de ha ennyire zavar,beszélj vele,de szerintem ez nem teljesen normális
2013. jan. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Fülünyúl ***** válasza:
Vegyél neki egy hasonló nyakláncot.
2013. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Irigylem a problémádat..
2013. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Te is nézted a barátok köztetet? :P
2013. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem nézek barátok köztet, abban is volt valami ilyesmi? :D

Valószínűleg nem fogom neki mondani, én is ezt tudatosítom magamban, hogy az csak egy tárgy.

2013. jan. 29. 11:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem igazából zavarna, és ha új kapcsolatba kezdenék, nem hordanék olyan cuccokat, amit az előző barátomtól kaptam(bármennyire szeretem az adott tárgyat, vagy bármennyire tetszik is), egyrészt figyelmességből, másrészt mert nekem ez fordítva zavaró lenne. Lehet túlérzékeny vagyok, de ez van.:)
2013. jan. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

engem meg az zavarna ha a barátnőmnek ez lenne a legnagyobb problémája. Ne legyetek már gyerekek f.szom...

Neked talán nincs semmid amit egy exedtől kaptál? Vagy tán mindent kidobtál?

A nyakláncot azért találták ki, hogy az ember a nyakában hordja... Nem azért hogy a fiókban porosodjon. Én is hordom a kapott nyakláncom, sőt... a fülbevalót is hordom amit az exemtől kaptam. Ez legyen az életben a legnagyobb problémád... komolyan...

2013. jan. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Engem is zavarna.


Ha szerettem a régi páromat,akitől az ékszer van,és szép emlékeket őrzök róla,akkor sem hordanám.Viszont az biztos,hogy lenne egy dobozom,amibe minden ilyen képet,emléket eltennék.

Az már más kérdés,hogy ez is zavarná valószínűleg az új páromat,ez is ugyanazt a kérdést veti fel..

De nekem nagyon fontosak az emlékeim,főként a sok szép emlék.Ettől még szerethetem nagyon a páromat.

2013. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha tetszik az adott cucc, miért ne hordanám? Nyilván érzelmileg már nem kötődök a volt páromhoz, de ha az adott ékszer/akármi tetszik, akkor miért ne viselném?

Én pl volt barátnőmtől kaptam 2,5 év alatt többek között pólókat, pendrive-ot, minőségi bőr övet, töltőtollat meg még sok más tényleg hasznos, és nekem tetsző tárgyat.

Most ezeket dobjam ki azzal a felkiáltással, hogy az extől vannak? Tudod mikor:D Egyikre sincsen ráírva, hogy az előző barátnőmtől vannak, akkor meg mi a probléma?

2013. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pasim megkérdezte, hordhatja-e az exétől kapott medált. Mondtam, nem örülnék neki...

Pár évre rá ki is dobta...

Már lesz*rnám, annyira nem izgat...

2013. jan. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!