Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám féltékennyé tenni az exemet és h rájöjjön mit veszített?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja,hogy szakítottunk. Sokáig voltunk együtt de hirtelen megváltozott minden teljesen más ember lett mint akit megismertem.Összejött egy másik lánnyal és úgy tudom már együtt is élnek. Kicsit furcsállom is h ilyen hamar összeköltöztek meg minden. De nem értem akkor miért érdeklődik utánam a barátainknál h mi van velem miért nem keresem meg stb. Tudom h a közösségi oldalon a képeimet nézeget meg ilyenek. Meg minden közös barát azt mondta majd megjön az esze és újra visszajön hozzám. De én nem akarom h azt gondolja h bármit megtehet én megbocsájtok neki. Ezért is akarom féltékennyé tenni h lássa mit veszített.
2013. jan. 28. 00:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy beképzelt, és nagy ász lehetsz, ha azt gondolod, hogy sokat veszített az exed!
2013. jan. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jöjj össze velem, és majd féltékennyé tesszük! ;)
2013. jan. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem értem miért is lennék beképzelt és álszent!?

Te csak ebből a kis szövegből ítélsz el mikor azt se tudhatod én mit meg nem tettem érte stb. Ő meg így bánt velem. Tudom h nem így kell elintézni az egészet belátom csak fáj h ő boldog én meg szenvedek. De tudom h fordítva is lehet még így h ő fog szenvedni én meg boldog leszek.

2013. jan. 28. 00:33
 14/15 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani, hogy ne fuss olyan kocsi után, amelyik nem vesz fel. És akármennyire is meg akarod neki mutatni, hogy mit veszített azzal, hogy otthagyott, nem érsz semmit, Neki már te nem vagy egy jelentős személy, csak a múlt. Ezt szerettem volna érzékeltetni az előbb, csak agy kicsit szigorúbbra sikeredett.
2013. jan. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ne áltasd magad, ha érdeklődik utánad az csak azért van mert sajnál. Már mással van, boldog és lehet egy kicsit rossz a lelkiismerete amiért te meg ott maradtál egyedül. ne foglalkozz vele, ha már kifújt a kapcsolat nem fog újraéledni! NEM ÉRDEMES küzdeni érte! Örülj hogy nem csalt meg, mert ezután biztos az következett volna... azért van ilyen hamar túl rajtad, mert már rég nem szeretett. DE ha nem vele foglalkozol hamar találsz valakit a helyére akivel boldogok lesztek, ha érdekli az exedet, ha nem!
2013. jan. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!