Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet párkapcsolat egy 15 éves lány és egy 23 éves pasi között?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet

[link]

2013. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

van egy barátnőm 14 lesz nyáron pasija 27 4 éve lesznek együtt és még nem csinálták :D annyira jól megvannak meg lehet őket zabálni

nem baj de vigyázz a kritikákkal tudod a szokásos

"jaj pedofil meg nyünyü"...

Na meg azért vigyázz magadra xd ha meg szeretitek egymást igazán akkor meg legyetek boldogok ameddig tart a dolog

puszi xD

2013. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
? 10éves meg 23éves összejött ?
2013. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Ez olyan, mintha én jönnék össze egy 12 évessel. Még rá gondolni is rossz. Hogyan értik meg egymást? :O
2013. jan. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Ismerosomék is kb így vannak, csak kicsit nagyobb a kulombség.
2013. jan. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a 23 éves pasi aki ráindul egy 15 évesre, nem feltétlenül pedofil. Egy 15 éves lány már elég érett (külsőre legalábbis). Na de amit itt elöttem írtak.... Az a 23 éves aki egy 10 évessel jön össze az mondhat akármit, beteg. Egy 10 éves kislány az még gyerek. Nagyon dúrva.
2013. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

lehet párkapcsolat, de ha te vagy a fiú, akkor ne törd össze nagyon a lány szívét. viszont ha te vagy a lány.. :D

de most ez olyan kérdés, hogy esetleg lenne-e nála esélyed 15évesen, vagy össze akartok jönni tényleg, és érdekel, hogy lehet-e belőle vmi? :D


őőő előttem szólásokhoz..

nem akarok senkit megbántani, de véletlenül nem szinesbőrű az a 14éves lesz lány? csak, mert elég hihetetlen.. hogy 10évessel összejön egy 23 éves.. vagyis inkább az hihetetlen, hogy nem volt még szexuális kapcsolatuk.

2013. jan. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehet...

Márpedig azért, mert a mai 14-15 évesek simán többnek néznek ki, sokkal fejlettebbek (agyilag nem biztos).

Simán megfordul utánuk az ember az utcán, és még nem ejtettem szót a fészbúkról ahol egy lecsúszott ku***ván is több ruha van! :)

2013. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet, 16 évesen 29 éves pasival voltam együtt sokáig :)
2013. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!