Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom elfelejteni pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni pedig nagyon megbántott. Mittegyek?

Figyelt kérdés

van egy srác. eddig egész jóban voltunk, de aztán megtudta hogy tetszik nekem.. nagyon bunkón viselkedett velem...

aztmondta hogy nemjön össze velem mert hisztis vagyok, és lapos a fenekem, kicsi a mellem...

nagyon kisgyerek még a srác pedig már 17éves.. de lehet h ezcsak kifogás..pedig előtte mondta hogy jócsaj vagyok meg ugytünt hogy tetszem neki..

miatta a hisztin is tudnék változtatni annyira akarok járni vele:( reménytelen igaz??


2009. szept. 1. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:

hát figyelj lehet reménytelen vagy lehet nem

mondjuk ha nem lenne reménytelen nem tennék olyan megjegyzést egy lánynak hogy kicsi a melle meg a hátsoja

de másik szempontbol a legtöbb fiunak ez jön be . . csak ugy mondom .

2009. szept. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát jól leépített az biztos. Ennyi beolvasás után tudod h ki akarna tőle vmit??!!! EGy nagy frászt.

Változtass magadon ha te is úgy látod h szükséges, ezenkívül szerintem kerüld el....és ne igazán reménykedj h összejöttök...bocsi, de én ezt tenném a helyedben.

2009. szept. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*rosszul fogalmaztam ha reménytelen lenne akkor nem tennék olyan megjegyzést
2009. szept. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nah de a lényeg hogy ne foglalkoz azzal hogy kicsi a melled meg nem olyan nagy hátul akik ezt a szemedre vetik azok sexmániás ..nem mondom tovább de aki ezt közzé teszi az csak a testedet akarhatja
2009. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hátigenvanilyen=Ssajna:(nah mind1
2009. szept. 10. 20:12
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat.és igen tényleg elkell felejtenem..
2009. szept. 10. 20:13
 7/8 A kérdező kommentje:

viszont azt nemirtam le, hogy mielőtt megtudta volna hogy tetszik nekem krédezgette hogy van-e pasim stb..

és mostanában is rámirogat msnen, meg buszon is ha talizunk bezsélünk..ugyhogynemtudom h mostmivan..

2009. szept. 10. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:
ugyanigy volt az elején az én barátomnál is tetszettünk egymásnak föleg nekemő ezt tudta és direkt bunkó volt velem játszotta a kiha ő nem gyereket ááá odavoltam érte és ezzel visszaélt az ilyen bunkózásaival de ő ezt élvezte mert tudta nyeregben van na egyszer jóólbeszámoltam neki amiehez tartások végett (ja jártunk:))és utána ö is elmondta hogy direkt volt velem ilyen bunkó....hááát a te esetedet nem tom bár nagyon ugy túűnik hogy azért tetszesz neki ha a társaságodba van...sztem túl büszke..van ilyen egykét fiú aki élvezi ha bunkózhat és tudja hogy odavannak érte
2009. szept. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!