Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan kapcsolat ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan kapcsolat ahol a lány dominánsabb a fiúnál?

Figyelt kérdés
nem szexuálisan értem
2013. jan. 27. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
sok ilyen van,bár én sosem értem.
2013. jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 valaki a tömegből ***** válasza:
Ja én is ismerek pár fiút aki így él. Elég furcsa.
2013. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
házasság
2013. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem értem mit értesz dominancia alatt...

én a párommal egyenértékűnek tekintem magamat

az hogy a legtöbb döntés én hozom sem nevezném dominanciának mivel a párom rám hagyja amit meg nem tetszik neki abban úgyis felszólal és közösen eldöntjük

2013. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

(4. vagyok)

még hozzátenném ha te úgy érted hogy a férfi meghunyászkodik az csak azért van mert nem képesek kiállni magukért...

Vannak olyanok akik náluk erősebb személyiséggel vannak együtt és ezért alakulhat ki dominancia.

Amit nem akarsz megcsinálni akkor mondj nemet! - párom ezt teszi én meg elfogadom és megoldom magam

De sok férfi beadja a derekát az asszonynak... De hát sok nő "szófogadó" férjet keres és van aki be is hódol.

Én férfit találtam, számoltam is azzal hogy nem ugrik minden szavamra.

2013. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hú de sok ilyen van.
2013. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!