Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz barátom?

Figyelt kérdés

Hát, akkor beszéljünk őszintén...egy visszahúzódó lány vagyok, de csak a fiúkkal. A lányokkal tök jól kijövök. Nem azt mondom, hogy nem tudok kommunikációt létesíteni fiúval, mert szoktam beszélgetni néhány fiúval, csak a fiú osztálytársaimmal nem igazán...meg eléggé nehezen nyílok ki valaki előtt. Persze, ezt egy múltbéli sérelmemmel lehet magyarázni, de nem is ez a lényeg. Mert tudom, ha lenne barátom, akkor előtte megnyílnák, meg minden. De ahhoz kellene egy fiú is. És légyszi ne kezdjétek azzal, hogy túl fiatal vagyok mér, stb... 15/L

Jah, és még nem volt barátom soha, de tényleg nagyon szeretnék.



2013. jan. 25. 19:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sztem jobb túl későn, mint túl hamar... Beszélgess sokat fiúkkal, idővel megtalálod azt, aki előtt ki mersz nyílni

15f

2013. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ne akarjatok már 15 évesen minden áron fiút tanuljatok! édes istenem ejj rá értek arra még!
2013. jan. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is nehezen nyilok meg a lányok előtt (kivéve ha elegendő alkoholt iszok ehez) próbáj meg fiúk társaságában lenni többet egy idö mulva menni fog mint a karika csapás ;) 15/F
2013. jan. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!