Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónap után azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónap után azt mondta, hogy nem szerelmes belém, de úgy érzi, jó úton halad afelé. Most mi legyen?

Figyelt kérdés
4-5 hónapja ismerkedtünk meg és jöttünk össze, elég sokat találkozunk és sokat, tartalmasakat beszélgetünk. Én már nagyon szerelmes vagyok és éreztem, hogy ő sajnos megközelítőleg se az, azért rákérdeztem, mi a helyzet most velünk. Erre mondta ezt a 3. hónapban, amit fent írtam. Aztán most volt egy olyan megjegyzése, hogy "én erőltettem ezt a kapcsolatot". Ezen nagyon kiakadtam, akkor azt mondta, hogy hát nem így akarta mondani, de tény, hogy inkább én forszíroztam. Azt is mondta, hogy nem garantálja, hogy ez a fajta kapcsolat lesz, amikor önfeledten bolondozunk, "megőrülünk" a szerelemtől vagyis ez neki nem az a szárnyalós szerelem lesz. Teljesen padlót fogtam, nekem ő életem szerelme, úgy érzem. Most mit csináljak? Lesz még ő annyira szerelmes mint én? Egyáltalán szerelmes lesz-e még belém úgy igazán?
2013. jan. 24. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha eddig nem szerett beled nem is fog!! szedd ossze magad es szakits vele!! nehez lesz voltam en is igy sajnos de tuleltem :)
2013. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kell megőrizned a még megmaradt tartásodat és büszkeségedet,szépen,higgadtan elhajtani,kidobni,majd méltóságteljesen továbbállni.Akkor is,ha a szíved szakad bele.Azután összeszedni magadat,és keresni egy Hozzád méltót,aki értékeli és viszonozza a szeretetedet,szerelmedet.

Sajnos én ezen keresztülmentem,nem is olyan régen.Ha valaki tudja,milyen fájdalmas,nehéz teher egy ilyen helyzet,hát én tudom.Mégis a legjobb döntés ilyenkor,ha nem alázkodsz meg még jobban,hanem hagyod menni.Ha igazán szeret,visszatalál,kiderül az!Ha nem,nem Ő a Te embered,bármennyire is ezt hiszed most,mert elvakít a rózsaszín köd.

2013. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok. Szóval szerintetek is úgy van, hogyha valaki már nem érzi rögtön az azt elvarázsolt állapotot, akkor az már később sem fog jönni? Mert amikor először találkoztunk, megismertem, bennem azonnal elindult valami és pár hét után már olyan szerelmes voltam mint az ágyú:( Egyébként azt mondta, hogy szeret meg jó velem, de nem érzi magát szerelmesnek. Szóval akkor csak a szeretete fog max. mélyülni irántam, olyan szerelmes mint én már nem lesz, jól gondolom?:S
2013. jan. 24. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól látod a dolgot.
2013. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ilyen kapcsolatokba fölösleges belemenni. hamar találsz egy értelmesebb párt
2013. jan. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdés,hogy milyen hamar. Az a hamar több év is lehet
2021. dec. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, azóta mi a helyzet, de tény, hogy ha valaki így állt hozzád pár hónap után, az minden, csak nem biztató...
2021. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!