Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze?

Figyelt kérdés

Nem akarok egyedül lenni, meg kicsit rosszul is esik, hogy szinte mindenkinek van/volt, csak nekem nincs/nem volt még.

Pedig már szeretnék. Légyszi ne kezdjétek azzal, hogy még túl fiatal vagyok...nem akarok szexelni még...ahhoz tényleg fiatal lennék. Na meg nem is vagyok csúnya. Tanácsok?



2013. jan. 22. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor itt lesz jelentkező bőven :D
2013. jan. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja, igen lány vagyok.

:)

2013. jan. 22. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát amíg az motivál, hogy "mindenkinek van, nekem miért nem", addig inkább maradj egyedül.
2013. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azzal kezdte a mondatot, kedves előző, hogy nem akar egyedül lenni. Az, hogy másoknak van/volt stb. csak súlyosabbá teszi ezt az érzést.
2013. jan. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán mert túlságosan rágörcsölsz. Hány éves vagy egyébként?
2013. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!