Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy problémám. Holnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy problémám. Holnap lesz 4 hónapja hogy össze jöttem a barátnőmmel. És ma tudtuk meg hogy rokonságban állunk valahogy. Többi lent!?

Figyelt kérdés

azt hiszem... 3. Uncsi tesók vagyunk... Nem ismertem én azelőtt, nem tudtam ki ő...

És most mindenhol ez a téma,.. Nagyon szeretem. Életemet adnám érte.. NEM TUDTAM HOGY MIVAN B+., Mit tegyek?

Tudom ez nem valami szép dolog, nekem sem tetszik. dE szeretem Qrvára :'(

Választ pls

És ha lehet bunkózást nem szeretnék.. Megértéseteket ksznm



2013. jan. 22. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel gond.
2013. jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,h másoduncsitesók már házasodhatnak, így ti is elég távoli rokonok vtok ehhez.. ha a rokonság nem néz rátok furcsán, meg ti se magarokra, akk hajrá :D
2013. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

3. unokatestvérek? ezek szerint a dédszüleitek voltak közösek?

Nézd, mivel nem tudtad, ezért semmi gond, nem ti vagytok a hibásak, de megtudtad szóval kész.

Nos nem gond ha együtt jártok, de a gyerekkel majd ha terveztek vigyázzatok, mert a vérfertőzés is megjelenhet nála.

2013. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A 3. uncsitesóval már nincs különösebb probléma. 2.-ig pl nem házasodhatsz, ha jól tudom, mivel nagy esély van rá, hogy a születendő gyerekkel probléma lesz. De a 3.-nál már nincs ilyen. Szerintem beszéld meg vele, ha őt nem zavarja, akkor minden ok. Esetleg szüleiteket is kérdezzétek meg ezzel kapcsolatban.
2013. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez már nem vész, ha jól számolom, egy közös ükszülő van, egyik ágon, bár így, h kiderült, engem tutira zavarna
2013. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az unokatestvérek is házasodhatnak Magyarországon! Ti csak nagyon távoli rokonok vagytok, nincs egyenes ági kapcsolat. Ez nem okoz vérfertőzési problémát, és nem is elítélendő.
2013. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Oppa Gangnam Style
2013. jan. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
és tegyük fel ha 2. Unokatesók vagyunk, mert nemtom pontosan.. Nem foglalkoztam az üggyel
2013. jan. 22. 16:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, csak az egyenes ági rokonokkal van probléma. Akkor sem lenne baj, ha az unokatestvéred lenne. A lényeg, hogy ne legyetek egyenesági rokonok.
2013. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

centiméter007, szerinted létezik "vérfertőzés" nevű betegség?:D Ezen jót nevettem:D


Kérdező, ha másod vagy harmad unokatestvérek vagytok, akkor genetikailag szinte idegenek vagytok egymásnak. Szóval nincs akadálya a kapcsolatotoknak. Maximum az érzés lehet fura, de ha ezt le tudjátok rendezni magatokban, akkor más nem állhat az utatokba:)

2013. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!