Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnám végre leállítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám végre leállítani az exemet?

Figyelt kérdés

Már majdnem egy hónapja szakítottam a lánnyal, de ő még mindig "zaklat". Azóta egyszer (kb 2 hete) volt egy baráti találkozónk, mikor visszaadtuk egymás cuccát, akkor is bepróbálkozott. Leállítottam, azt hittem felfogta. De úgy tűnik mégsem, mert folyamatosan olyanokat ír face-n hogy nem hiszi el hogy nekem így jobb, meg hogy nekem az ő karjaiban van a helyem, stb.. Mintha még mindig nem akarná elfogadni hogy tényleg vége. Pedig százszor mondtam már neki hogy nem akarok többet tőle. Mit tudnék vele csinálni hogy békén hagyjon? Hogy adhatnám a tudtára a dolgot?

Ha számít, 16 éves, és majdnem egy évig voltunk együtt. (ebből több mint 7 hónap távkapcsolat volt)


2013. jan. 21. 22:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nem az első szakítása. az előttem lévő már szakított vele. akivel most éppen kavar, nem mellesleg.. :)
2013. jan. 21. 23:11
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én elhiszem és abszolút megértem,hogy Neked ez mennyire kellemetlen és zavaró.Ne reagálj,ha ír Neked,ne válaszolj,nézd levegőnek,engedd el a füled mellett,amiket mond.Egy idő után meg fogja unni,és lenyugszik.

Ugyanakkor értsd meg,miért viselkedik így.Még éretlen valószínűleg,és mivel szerelmes,így képtelen elrejteni az érzelmeit.Nézd el Neki,hiszen gyakorlatilag még kislány,aki nem tanulta még meg megfelelően kezelni a szakítást.Biztosan iszonyúan fáj a szíve,ezért zúdítja Rád az érzéseit.Idővel lenyugszik majd.Egyébként pedig nekem akkor is voltak ilyen dolgaim,amikor már felnőttnek éreztem magam.Utólag belegondolva nem voltam még elég felnőtt ahhoz,hogy belássam:a felesleges ragaszkodás sehova sem vezet.

2013. jan. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én lennék a helyedben.

Bezzeg nekem egy csaj sem ír...

2013. jan. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!