Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám kicsit leállítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kicsit leállítani?

Figyelt kérdés

megismertem egy srácot eleinte nagyon odavoltam mindig írtam nem beszéltünk semmit, aztán egy fél hónap múlva állandóan ír. de nem akarok tőle semmit. hamarosan suli és ugyanoda járunk. nem akarom, hogy fusson utánnam.

túl bunkó ha nem írok neki vissza.valami más ötlet?


2012. aug. 24. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
-.-. kommunikáció. írj vissza neki amúgy meg lehet hogy csak barátkozni akar. vagy ha ennyire idegesít mond meg neki hogy szálljon le rólad
2012. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet, hogy ujat fogok mondani, de...nem lehet, hogy meg kellene beszélni vele? talàn, vagy én vagyok a hülye:)
2012. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!