Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan válhatnék szenvedélyess...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan válhatnék szenvedélyessé, hevesebbé?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban, szexualitásban egyaránt. Nem sűrűn tapasztaltam meg, mi az a szeretet, így elég tapasztalatlan vagyok ilyen téren. Nem tudok szenvedélyesen szeretni, nem tudok vadul szeretkezni (vagy úgy csak dugni lehet?), nem tudok - nem akarok apait-anyait beleadni, mert erőltetettnek érzem magam.


Nem szeretik ezt a nők, magam is tapasztalom. Mit kezdjek így magammal?



2013. jan. 20. 20:07
 1/4 A kérdező kommentje:
A lényeg meg kimaradt: nem találtam még olyan lányt/nőt, aki így fogadna el. A legvisszafogottabbnak tűnő volt a legperverzebb általában, pedig azt hittem, hogy hűű, végre valaki... Erre rám unt.
2013. jan. 20. 20:09
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát... ez így nehéz, én is ilyen problémákkal küzdök, mindig van jelentkező barátnő posztra, de eddig csak egy lány volt akiért megtettem volna bármit, de vele nem jött össze. Azóta semmi. Csak reménykedek, hogy lesz még ilyen.
2013. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Te ilyen vagy és kész. Ha majd egyszer igazán szerelmes leszel, menni fog magától. Addig meg inkább ne erőltesd a párkapcsolatosdit.
2013. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az exeimmel eddig nem volt szenvedély. Teljesen azt hittem ilyenek a kapcsolatok... olyan semmis, uncsi lapos. Aztán utána találkoztam egy régi kedves ismerősömmel akivel lett egy kis több is köztünk. Annyira beindított a srác olyan szenvedélyesen csókolóztunk mint még soha senkivel. A szex is isteni volt. Aztán megbeszéltük, hogy vége. Azóta akivel találkoztam mind lenyűgöző srácok (nem az ágyban hanem udvarias, kedves, sokoldalú stb) de senkivel nem éreztem azt a szenvedélyt mint azzal a sráccal.

Szerintem még te se találkoztál azzal a személlyel akivel ennyire megvan a szenvedély és az összhang.


Nem kell változtatnod semmin. Eljön az ha itt az ideje;)


Most vettem csak észre, hogy ez elég régi kérdés, szóval a végén még megkérdezem: Nos, találkoztál már ezzel a személlyel?:)

2018. dec. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!