Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják a nők a combjuko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a nők a combjukon lévő kevés zsírra, hogy narancsbőr? Félnek, hogy a pasiknak nem lesznek vonzóak?

Figyelt kérdés
Vagy hiúságból?

#mléé
2013. jan. 20. 19:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hát én testépítek,és sok igazán kidolgozott embert ismerek.Nekik napi több óra munka van benne,éveken keresztül nagy tömegekkel.(100-150 kiló)De hát nem irigylem a kidolgozott testüket,a sok befektetett munka miatt.

Igen,aki nem csinál semit,az ne csodálkozzon,ha punnyadt,zsíros lesz/marad.

2013. jan. 24. 15:41
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű. Ha valakinek hajlama van a narancsbőrre, a nők 90-95%-ánál van erre. Akkor kismértékben tehet ellene. Abban igazad van, ha testzsírszázalékod kb a nullához közelít, akkor nem lesz narancsbőröd, bár én már láttam a kondiban kockahasú, nagyon vékony narancsbőrös combú lányt, tehát ebből is kitűnik, hogy ez kb lehetetlen küldetés bizonyos kor fölött.


A narancsbőr, nemcsak simán zsír, hanem a meglazult kötőszövetek közé bejutott zsír. Az ösztrogénhez van valami köze. Lényegében minél erősebb a bőröd, annál kevésbé leszel nb-ös.


Szóval napi 1-2 órás edzéssel, nagyon szigorú diétával valóban lehet ellene tenni, de megmondom őszintén, én nem akarnám így leélni az életemet azért, hogy tükörsima seggem legyen. Arról nem is beszélve, hogy az egésznek annyi, amint az ember terhes lesz, és nem edz annyit, mint Rubint Réka- nem bántani akarom, minden tisztelet az övé.


Szóval nem küzdök a narancsbőr ellen. NEm érdekel. Egészségesen próbálok élni, és sportolok is heti 3x torna, plusz bicózás.


Ez a narancsbőr dolog most lett felfújva. De én azt mondom, hogy az a pasi akinek nincs kockahasa, és totál delta alakja, az be ne merjen szólni egy nőnek se. Hiszen lám, a nem lusta pasiknak kocka hasa van, nem?

2013. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!