Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogyha egy 28 éves orvos kikezd egy 16 éves lánnyal?!

Figyelt kérdés
Ha lehet a bunkó kommenteket hagyjátok ki!

2013. jan. 20. 18:33
1 2
 11/16 The Other ***** válasza:
Szerintem is csak beképzeli a kiscsaj. A mi tinilányokra ha rámosolyog egy 20+ éves hapsi, rögtön azt hiszik, hogy meg akarja őket farkalni... Ha pedig hozzá is ér (nem "olyan" helyen), akkor pedig azt már előjátéknak veszik.
2013. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem semmi probléma vele. Ha összeillenek és vonzódnak egymáshoz őszintén akkor miért lenne baj? A kor nem számít!
2013. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Biztosan szeretet hiányod van és ezért gondolod,hogy kikezd veled,sőt gondolom neked be jönn az orvos D:
2013. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a kor bizonyos kereteken belül igenis számít.

Én most vagyok 20 éves, és ha egy 28 éves pasi kezdene ki velem, akkor bizony eléggé meg lennék lepődve. Ugyan, mit akarhatna tőlem? Ő már egy meglett férfi, biztos egzisztenciával, munkahellyel (mint tudjuk, orvos), nekem meg még előttem az élet, a fene se tudja, hol és mikor fejezem be az egyetemet, lesz-e munkám, az hol lesz, ésatöbbi apróság. 28 évesen meg lassan időszerű lesz a gyermekáldás és a családalapítás kérdése is, ami valljuk be, nekem még 20 évesen is korai, nemhogy egy 16 éves kislánynak, aki az egyetemig sem jutott el még, hanem a középiskola padjait koptatja (nem lenézően mondom, ha véletlenül úgy hangzana). Közös témákat el nem tudnék képzelni egy 28 évessel, és szerintem nagyon nagy lenne a hozzáállásunkban és az életfelfogásunkban is a különbség.

Hacsak nincs olyan szinten, hogy 16 éves kislányokkal akarjon összejönni, de akkor ott már szerintem gondok vannak. Az már túl nagy korkülönbség, de persze, ők tudják.

2013. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Uh utolsó, most ettől öregnek érzem magam...
2013. febr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

nem azért írtam :D

nyílván vannak olyanok, akik az én koromban simán összejönnek 40 évesekkel is akár, ha velük érzik jól magukat, ám legyen.

de nekem személy szerint fontos az, hogy közös szinten álljunk az életünkkel (lásd, mindketten még tanulunk, nem függ az egyik a másiktól anyagi szinten például), közös céljaink legyenek, és nagyjából egyidőben legyünk minden egyébbel is (pl ne legyen abban a korban, amikor már gyereknek kéne jönnie, amíg még én egyelőre nem vagyok rá felkészülve, meg hasonlók). Persze, személyfüggő is, hogy kinek mikor jön mi, de megvannak az életnek bizonyos szakaszai- megvan, mikor kell elsőáldozni, mikor van a kolis élet és mikor kell megkomolyodni. Egy meglett, 28 éves férfi mellett én nem tudnék úgy bolondozni, mint a mostani 21 éves barátom mellett, merthiszen neki annyi sokminden miatt fáj a feje- számlák, munka, lakás, ésatöbbi apróság, míg nekem előttem még ott az egész élet, és messze nem tudnám megérteni a sok baját.

Ha meg megérteni és támogatni nem tudom, ugyan, hogy lehetnék már hozzá illő, jó barátnője?

2013. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!