Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem teszt exeknek?

Figyelt kérdés

Van ez a hoditsdvissza.hu-n egy teszt és kíváncsi vagyok kinek hány százalék jött ki. A teszt ingyenes. Nekem 93% lett.

Valamint valaki olvasta ezt a könyvet? Nem tudom mennyire használ, de ha valakinek olvasta attól megkérdezném, hogy sikerült vagy sem.



2013. jan. 19. 21:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
4-5 hónapig voltunk együtt és úgy 5 hónapja lett vége. Én 26 vagyok, ő 24 éves. Egyszer szakítottunk, de az okát nem egyszerű leírni. Nem volt semmi megcsalás hanem ő úgy érezte nem szeretné, de mással se. Nekem nagyon hiányzik ő és nagyon fájt mikor vége lett. Nem ő volt az első, hogy biztos azért vágyom rá, nem. Tudom, hogy őt szeretem, de tehetlen vagyok.
2013. jan. 21. 23:28
 12/16 anonim ***** válasza:

ne kezdj vele, hagyd a fenébe... nem akarok regényt írni, mert fáradt vagyok (:D), de hidd el, semmi jó nem származhat belőle...

csak képzeld el, hogy vissza"szerzed"... boldog lennél? el tudod képzelni, hogy együtt vagy vele, miután ő kijelentette, hogy nem akar kapcsolatot?

léteznek iylenek, én is kifogtam ám egy ilyet.. érzelmileg fejletlen.. egyszerűen normális kapcsolatra képtelen..

amit Te érzel az nem szeretet, hanem egyszerű hiány.. elvesztettél valakit olyan módon, hogy igazi választ a miértre nem kaptál.. az ilyet szinte képtelenség feldolgozni pszichésen, mert racionálisan egyszerűen nem létezik ilyen.. hiányt érzel, mert valami, ami régen a tiéd volt, mostmár nem a tiéd, pedig senki nem tett ellene semmit... amíg nem lépsz tovább, rossz lesz.. én már csak tudom.. de mikor az új barátnőd fél év együttlét után a fejedhez vágja, hogy "mostmár igazán elfelejthetnéd őt" akkor majd a fejedhez kapsz, hogy úúristen, mire vesztegettem az energiát

ez egy módosult tudatállapot, amikor képtelen vagy logikusan felmérni a helyzetet... de a helyzet az, hogy Te leragadtál a múltban és még keresed a hibát, a megoldást... de Ő már rég nem tart itt.. Ő tudja, vagy legalább sejti a hibát: nem volt ez olyan komoly szerelem, mint aminek elsőre tűnt


Hallgass rám kérlek, és felejtsd el.. magadat, és őt alázod meg ezzel... és hiheted Te szentül, hogy tudod mit csinálsz.. mások csak egy elmeháborodottat látnak benned.. és Ő pedig csak egy hülyét, aki képtelen felfogni, hogy vége

és tehetsz bármit, ez nem Hollywood, nem fognak felfigyelni igazán Rád azoktól a mondatoktól, vagy tettektől, amikről Te úgy gondolod, hogy megváltoztathatják a helyzetet... mert Te nem látod, de mások igen: a helyzet már rég nem az, mint amit hiszel! csak egy vergődő árnyék vagy


Ne tedd! nem éri meg... átéltem ezt... és azt szoktam mondani, hogy nem bánok meg semmit az életben.. de ez az, amire úgy gondolok, mint értelmetlen mókuskerék, valami megrögzött idiótaság utáni rohanás, amit csak Te látsz..

2013. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
hopp, regényt írtam:D
2013. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ha nem szeretem akkor nem akarnám visszaszerezni. Nem vagyok már gyerek ki sír, ha elvesznek tőle valamit. Ez szerelem.
2013. jan. 26. 18:41
 15/16 anonim ***** válasza:

ugyan már.. a szerelem nem más mint egy idealizált érzelem amit sokan üldöznek és úgy vélik tudják mi az...


és ha szerelmes is vagy... Ő nem.. márpedig a PÁRkapcsolat találó kifejezés..

2013. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ezt tudod.
2013. jan. 26. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!