Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem teszt exeknek?

Figyelt kérdés

Van ez a hoditsdvissza.hu-n egy teszt és kíváncsi vagyok kinek hány százalék jött ki. A teszt ingyenes. Nekem 93% lett.

Valamint valaki olvasta ezt a könyvet? Nem tudom mennyire használ, de ha valakinek olvasta attól megkérdezném, hogy sikerült vagy sem.



2013. jan. 19. 21:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akkor is megcsináljam, ha nem akarom az exem vissza?
2013. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha nem akarod visszaszerezni akkor nem sok értelme, de azért kitöltheted, ha szeretnéd.
2013. jan. 19. 21:20
 3/16 anonim ***** válasza:
Ki se mutatta a százalékot, csak hogy 155 pont vagy mi.
2013. jan. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nekem is pont, de gondoltam az százalék akar lenni. Jó hát én nem teljesítettem száz felett:P Akkor neked is pozitív dolgokat írt?
2013. jan. 19. 21:29
 5/16 anonim ***** válasza:

Pedig egy csomó dologba nem értettünk egyet és nem is akarok összejönni vele. Évekig voltunk együtt és lassan egy éve külön.

No mindegy! Csak kíváncsi voltam, hogy milyen teszt. Régen csináltam teszteket.

2013. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Áh én meg szeretném visszahódítani. Nagyon rossz nélküle.
2013. jan. 19. 21:37
 7/16 anonim ***** válasza:

bbanyek... ez egy ócskaság!

olyanokat pipáltam be, hogy voltak titkaink, nem beszéltük meg a problémát, nem mutatta ki az érzelmeket, stb... 22 hónapja szakítottunk kevesebb mint 1 év járás után...

erre 145 pont, és azt mondja, hogy a kapcsolat erős lábakon áll és csak egy kis információhiány, félreértés okozhatta a szakítást...


szááánalmas, erre az oldalra ne alapozz öreg! ugyan nem akarom visszaszerezni a csajt, mert egy büszke liba, de a kedvedért kitöltöttem és ez lett... hát pff:D

tényleg ne, ez hülyeség, inkább a józan eszedre támaszkodj


egyébként meg exet visszaszerezni nem jó ötlet... ha valami tönkrement, akkor annak annyi... amíg benne van az ember, addig bármit megtehet, utána már nemigen... csak mondom.. a fönti csajnál én próbálkoztam szerenádtól kezdve mindennel, még mikor friss volt... nem ér semmit, elhiheted


és hogy mivel szerenádoztam több mint 100 ember füle hallatára kihangosítva?:D

http://www.youtube.com/watch?v=00pRnGoYtY0


utólag visszagondolva amúgy mindenki számára megalázó lehetett.. ne csinálj hülyét Te is magadból!

2013. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
amúgy feltűnt, hogy a kérdésben csak e magánhangzók vannak?:D édes ékes apanyelvünk:)
2013. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ja, valahogy sejtettem, hogy sablon szöveg mindegyik. Akkor ez is csak egy átverős szemét.
2013. jan. 19. 21:52
 10/16 anonim ***** válasza:

hátigen

de ha ide leírod, hogy meddig jártatok, mikor, hány évesek vagytok, mi volt a fő ok a szakításra, hányszor szakítottatok, akkor szerintem mi többet segíthetünk, mint egy pontozós honlap


bár még mindig tartom a véleményem, hogy az exeket jobb elfelejteni.. nehezebb, de kifizetődőbb

2013. jan. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!