Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, hogy nem akarok beülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy nem akarok beülni mellé az autóba?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel találkozgatok. Nagyon őrült módon vezet. Félek beülni mellé az autóba, főleg így télen, csúszós az út, és nem akarom, hogy baleset legyen belőle. Megmondtam neki, hogy vagy normálisan vezet, vagy nem visz sehová, és nagyon megalázott...


Nem értem, velem van a baj? Azt sem értem, hogy mit képzel magáról ez a férfi, hogy képes a sárga földig alázni a miatt, mert nem akarok meghalni azért, mert úgy vezet, mint aki azt hiszi, hogy autóversenyző. Azért kell így viselkedni velem, mert annyira felsőbbrendű egy BMW-vel, és azért, mert orvosi egyetemre járt?!



2013. jan. 19. 16:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés egy az egyben bizonyítja az ezen az oldalon siránkozó kisp.csűek elméletét.A csaj találkozgat egy olyan férfival, aki úgy vezet mint egy idióta, valószínűleg pár éven belül megöl ezzel a vezetéssel pár családot (a BMW-n meg 2 karcolás lesz), de fel se merül benne, hogy otthagyja, mert hát mégiscsak jó kocsija van.Szánalmas.
2013. jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem veszed észre, hogy pont azért ilyen barom, mert minden nő az ilyen BMW-s nagyképű köcsögökre bukik? Kell ez neked? Ja, hogy a másik Opel Astrás pasi csúnyább kicsit, meg nem olyan menő? Ja hogy ez neked nem nyerő?
2013. jan. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Vicc, hogy a szomszéd Astra-s pasi az esetem inkább, mint ő
2013. jan. 19. 20:05
 14/21 anonim ***** válasza:
Akkor miért akarsz ezzel a bunkó köcsöggel lenni?
2013. jan. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
#14-esnél a pont
2013. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Mert a cicafülnek ösztönszinten azért bejön a BMW-s....... :D
2013. jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Igen bejön, de nem akarok még egy ilyen pasit...
2013. jan. 19. 22:30
 18/21 anonim ***** válasza:
Akkor mi akadályoz meg abban, hogy búcsút mondj neki?
2013. jan. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
az autója :p
2013. jan. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem is Astrám van és nincs barátnőm... :D
2013. jan. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!