Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos, hogy nem akarok beülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy nem akarok beülni mellé az autóba?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel találkozgatok. Nagyon őrült módon vezet. Félek beülni mellé az autóba, főleg így télen, csúszós az út, és nem akarom, hogy baleset legyen belőle. Megmondtam neki, hogy vagy normálisan vezet, vagy nem visz sehová, és nagyon megalázott...


Nem értem, velem van a baj? Azt sem értem, hogy mit képzel magáról ez a férfi, hogy képes a sárga földig alázni a miatt, mert nem akarok meghalni azért, mert úgy vezet, mint aki azt hiszi, hogy autóversenyző. Azért kell így viselkedni velem, mert annyira felsőbbrendű egy BMW-vel, és azért, mert orvosi egyetemre járt?!



2013. jan. 19. 16:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
igen, pontosan azért
2013. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Inkább verjen akkor agyon a felsőbbrendűségével...
2013. jan. 19. 16:21
 3/21 anonim ***** válasza:
meg is tette :-D
2013. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Hagyjad már... azt hiszi a BMW mellé észt is osztogatnak... Pedig dehogy...

Ne aggódj, inkább keress mást. :)

2013. jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát semmi közöm hozzá de biztos hogy ilyen pasira van szükséged? Nyilván a választ te tudod. Tudod mit gyere velem én busszal járok általában, tök jó nagy a hely rajta és van sofőr is. De szerintem úgy küld őt el a fenébe ahogy van szépen fogunk kinézni ha ilyen stílusú orvos lesz bellőle akkor már nkább egy Dr Bones!!
2013. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

sajnos ők nem értik meg nagyon, h van aki nem autózik gyakran, és aki nem vezet, nekik ez nagyon fura és szokatlan. ő talán biztonságban érzi magát, de tényleg elég félelmetes tud lenni, ahogy pillanatok alatt felgyorsul, manőverez és fékez.

sztem hagyd azt a férfit...


ha nem érzed jól magad úgy, ahogy vezet, ne ülj be mellé.őszintén megmondtad neki, mit gondolsz. ezek után hagyd a csudába, jobbat érdemelsz!

2013. jan. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy nem is orvos, csak a mentőben ül... Szegény azt hiszi, hogy mindent megtehet. Na mindegy :(
2013. jan. 19. 16:29
 8/21 anonim ***** válasza:
Na, nesze neked, megkaptad a BMW-s alfamacsót. Mit sírsz? :D
2013. jan. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Gyere velem. Én nem járok egyetemre de nekem is van Bmw- m :-)

Nem szadiználak ha félesz XD. Amúgy más mikor te vezetsz, mert érzed mit csinál a kocsi, és tudod meddíg mehetsz.

Száraz kanyargós úton én is odateszem...

2013. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A BMW-s alfamacsó egy állat :(
2013. jan. 19. 16:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!