Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb, ha tud róla, vagy inkább próbáljam meg nem történt esetként felfogni a történteket?

Figyelt kérdés
Lényegében együtt vagyok egy sráccal, akit iszonyatosan szeretek. A minap azonban a barátnőimmel bulizni voltunk, viszonylag hamar, és elég erőteljesen sikerült lerészegednem, pedig nem akartam. Ebből következtek a bonyodalmak. Ugyanis csókolóztam egy nálam 4 évvel fiatalabb fiúval, nem is egy alkalommal az este folyamán. Nagyon jó barátom a srác, régóta ismerem, de az eset óta nem igazán beszéltünk. A barátomnak nem mondtam, mi történt, mivel rettentően féltékeny, ha nélküle megyek buliba. Mégis elmondjam neki, hogy mi történt? Ha nem mondanám, nem derülne ki, de lelkiismeret furdalásom van miatta.
2009. aug. 30. 01:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Igazából egyik eset sem tul szerencsés.. ha elmondod barátodnak aki már most is féltékeny hogy csokoloztál egy másik sráccal még féltékenyebb lenne vagy ami rosszabb még dobna, hiába voltál részeg ez náluk nem számit ahogy nálunk se.Viszont ha tovább furdal a lelkiismeret az sem jo!

Tedd azt amit jonak érzel és bizz barátodban hogy megbocsát!

2009. aug. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Emberek vagyunk,hibázhatunk,bárkivel megeshet.Szerintem ne mondd el a barátodnak,ne rúgd fel a kapcsolatodat egy ilyen botlás miatt,plusz ne okozz neki feleslegesen fájdalmat.A lelkiismereteddel meg próbálj meg elszámolni,gondolj arra,hogy kit szeretsz,és ki neked a fontos.A továbbiakban azonban kerüld a bor+pezsgő kombós bulikat,mulass pia nélkül,jah,és azt a haverodat nagy ívben kerüld.Úgy sejtem,nagyon is vonzódsz hozzá,és ugye a tiltott gyümölcs mindig édesebb.Bánj úgy a barátoddal,ahogy megérdemli!A titkot pedig mélyre temesd el,szerintem!
2009. aug. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyet csinálsz, egy este több alkalommal is, akkor inkább hanyagold a barátodat, mert nem is szereted igazán...
2009. aug. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát ha alapból féltékeny, akk ebben az esetben ha ezt elmondod, azzt fogod elérni, hogy beigazoltnak látja a féltékenységét.. vagy vége lesz a kapcsolatotoknak azonnal, vagy szép lassanm egöli a féltékenység. az h lelkiismeretfurdalásod van, a Te bajod. ha megtetted, viseld el. DE ha nem feltétlenül muszály, (nem tudhatja meg máshonnan) akk neki ne törd össze a szívét.. ha szereted, ne mond el neki
2009. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket. Azt hiszem, rendeződni látszik minden probléma.
2009. szept. 4. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!