Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te hogyan szeretnél szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te hogyan szeretnél szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Én pofonvágódási szinten szeretnék, hogy ne keljen hezitálnom. Amibe beletartozik az is, hogy bárhogy kinézhet a delikvens ha meglátom egyből essek bele. Sőt ha egy kicsit az átlagos szépségtől elüt és mégis rákattanok mégjobb, mert akkor biztos nem a nemi vágy próbál érvényeszülni bennem.
2013. jan. 17. 07:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen lehet pofonvágódási szinten szerelembe esni, mert nem ismerek ilyen kifejezést. Ha esetleg a szerelem első látásra gondolsz, arról az a véleményen, hogy nem létezik. Sokan csak összekeverik az erős vonzódással. Az igazi szerelem kialakulásához idő kell. A utolsó sorod erősen ellent mond annak, hogy "meglátom egyből essek bele", hiszen ebben az esetben kizárólag szexuális vonzalomról beszélhetünk, hiszen nem is ismered az illetőt.
2013. jan. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem akarok többet szerelembe esni. Többször voltam szerelmes, és mindig megszívtam... Most már nagyon ügyelek hogy ilyen ne forduljon elő többet.
2013. jan. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Már nagyon szeretnék szerelmes lenni.
2013. jan. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ez amiről írsz szerintem a kutyák az utca sarkon esete.


A szerelemnek mindehhez semmi köze sincs.

Tudod a szerelem az nem kangörcs, a szerelembe nem esik bele az ember, mint a ló az árokba vagy légy a levesbe: az nem szerelem, hanem kényszer neurózis.


A szerelem az az udvarlással és a felelősséggel kezdődik.

És nem kívánság műsor, hogy hogyan szeretnél, hanem éppen a szöges ellenkezője: hogy neked milyennek kell lenned ahhoz, hogy elnyerhessed!

2013. jan. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Úgy szeretnék szerelmes lenni, hogy mindenképp olyanba, aki belém is szerelmes. Az a lehjobb, ha nem első látásra, hanem pár hónap alatt derül ki, amikor tulajdonképpen már kezded megismerni az ő világát és tényleg el tudod dönteni, hogyő e a másik feled.
2013. jan. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#1 a számból vette ki a szót. Nála a pont!
2013. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha egy másik kényszerneurotikust keresel, akkor az csak szerencse kérdése, a n agy számok törvénye alapján előbb-utóbb a horgodra akad egy, ha tényleg keresed.


Hogy aztán egymás kicsit megismerve, és kijózanodva a vágyálom világból, előbb-utóbb összevesszetek és még depressziósabbak legyetek, mint előtte.


Ha viszont igazi szerelemre vágysz, akkor először neked kell azt a másiknak adnod.

A szerelem az szerelmet gyújt mások szívében, és ez alól senki sem kivétel.


A kérdés mindössze az, hogy te képes vagy-e mindenre.

Ha igen, akkor a szerelmed viszonzása garantáltan megfog érkezni akkor, amikor annak már itt lesz az ideje, amikor a munkád gyümölcse beérik.


És ez már olyan szerelem lesz, ha kergetnéd, akkor sem tudna téged elhagyni.


Kezdő alapozó mű: Erich Fromm: A szeretet művészete.

2013. jan. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

Szerintem az igaz szerelmet nem kell keresni. Csak nyitott szemmel kell járni.Viszont az igaz szerelemhez tényleg idő kell (ahogy a #1 írta), nem megy csak úgy "uk-muk-fuk". Valaki megtetszhet vagy vonzódhatsz iránta, de szerelmes lenni egy pillanat alatt? azt nem lehet.

2013. jan. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sehogy!
2013. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Apránként megismerve a másikat, és a személyébe beleszeretni. Nem külsőre (valamennyire az is számít persze, hogy tudjak hozzá vonzódni!).

Én most kezdek elszerelmesedni - lassacskán ismertem meg a férfit, aztán elkezdett udvarolgatni (nekem ez is fontos, hogy érezzem részéről is az érdeklődést, anélkül nem lobban lángra bennem a szerelem). Minél jobban megismerem, annál inkább érzem, hogy őt kerestem...

2013. jan. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!