Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ajándék lenne? (lent)

Figyelt kérdés
A párommal 10 hónapja vagyunk együtt. Gondoltam Valentin napra közös fényképet kicsináltatni és aranyos képkeretbe tenni ajándékként. Az a gond, hogy mi nagyon ritkán fényképezkedünk. Most rábeszéltem, hogy pénteken csak úgy "hülyeségből" fényképezkedjünk. Benne van. :) Na szóval, ha sikerül a kép, azt szeretném megcsináltatni. Február 13-án lesz 11 hónap, 14-én pedig Valentin nap. :) 2in1. Szerintetek jó ötlet? :) Szeretem őt, nagyon!
2013. jan. 17. 01:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy egy szív alakú pizzát! :DD Viccet félretéve, szerintem jó ötlet, az írásodból is érezni, hogy tényleg szereted őt, olvasni is jó a soraidat, biztos örülni fog :)
2013. jan. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de aranyos vagy :DD
2013. jan. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lesz.

Amúgy először azt hittem,hogy a párodra írod,hogy " kicsináltatni",mert el akarod tenni láb alól :)

2013. jan. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 ^^ Köszi.

Többieknek is köszönöm a választ. :)

2013. jan. 17. 01:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Süss neki szilvás buktát is.
2013. jan. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
en is ezt adtam az 1.szerelmemnek valentin napra.az elso kozos kepunket sziv alaku keretbe ilyen "vizes" vagy hogy mondjam keret mint a hogombok csak ebbe piros szivecskek voltak.o orult neki:)
2013. jan. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!