Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tudjak csinalni? Egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudjak csinalni? Egy pasi remenytelenul szerelmes belem. Hogy csinaljam h tobbet ne lagyen az? Vagy mi a f*net csinaljak?

Figyelt kérdés

Tenyleg annyira ,,vonzo" lennek (meg kimondani is nevetsegesnek tunik)vagy ez a pasi tenyleg total hulye, mert en nem ugy ismerem mint akinek komoly erzelmei lennenek valamelyk lany utan. De -mint nehany honapja kiderult- igenis eleg komoly erzelmeket taplal irantam mar evek ota. Mondjuk kicsit nem teljes a srac se az biszos mert az a beszelgetes alkalmaval (amiert most meg tudnam pofozni magam hogy egyaltalan adtam neki alkalmat hogy elmondja) olyasmiket zagyvalt hogy neha el tud felejteni egy hetre vagy egy honapra de uatan megint megjelenek elotte es mar nem erdekli mas lany meg senki. Kerdem en milyen szerelem ez???

Es hat most az a gond hogy most egy olyan ,,epp szerelmes vagyok beled" statuszba van a srac csakhogy ez mar tul hosszu ideje tart. Annyira kenyelmetlen az egesz. Ha neha tancproban, a parkban, vagy akarhol osszefutunk a varosban es talakozik a pillantasunk le se tagadhatna h mit erez. Minden szepen oda van irva a szemeibe. Es ha egyszer onszantambol hozzaszolok vagy ramosolygok vagy csak siman megkedezem hogy hogy van (mert am amig ki nem derul ez az egesz jo baratok voltunk) ennyi neki mar eleg es este kuldi az sms-t hogy mit csinalok meg hianyzok meg ugy szeretne mar latni.

En olyan teljesen (ha csunya epp nem is)de atlagos lany vagyok. Mas pasik erdeklodeset ha fel is keltem de miutan rajonnek hogy en nem az a tipus vagyok aki siman belemegy egy amolyan alkalmi smarolasba tovabballnak es mar nem is emlekeznek ram. Ebben a pasiban mi a hiba hogy nem koveti a termeszet rendjet es hagy engem beken. Neha mat szandekosan csinalok olyasmiket amit tudom hogy a pasik nem szeretnek(pl: teszem az ugyetlent h mindig csak csetleg botlok, leeszem magam elotte, vagy pocsek es izlestelen ruhakba jarok)

En nem erezek iranta semmit tuti h soha nem fogok osszejonni vele.


Bocs a reszletes beszamolot de ugy gondoltam erre szukseg van. Nagyon surgos lenne h valaszoljatok. Mert - holgyeim es uraim most jon a legnagyobb poen az egeszben - mindamellet hogy egy csomo kozos baratunk van es ugyanarra a tancproba jarunk heti 3szor ez a srac az OSZTALYTARSAM!!!!!!!!!

Surgosen, nagyon nagyon es meg annnal is gyorsabban ki kell hogy szeressen belolem mert mindjatr itt a suli es en nem fogom kibirni vele napi 7 orat egy budos kis terembe osszezarva.


2009. aug. 29. 19:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne húzd szegény kis köcsögnek az agyát. Mondd meg neki kerek-perec, hogy neked ő nem zsáner.
2009. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
DE en megmondtam. Mar akkor amikor mindent bevallot. Mondtam hogy ne is remenykedjen. De olyan kis semmisegeket is jelnek vesz hogy az mar nem igaz. Mar komolyan felek a kozelebe lenni.
2009. aug. 29. 19:56
 3/15 A kérdező kommentje:
Es a legszarabb az egeszben hogy MINDENKI tudja mia helyzet. ES megis en vagyok a rossz. A pasi eleg nepszeru es jokepun es joba van egy csomo lannyal akik meg az en barataim is. Es mindig azt mondjak h milyen onzo vok h ilyen boldogtalanna teszem az o kis udvoskejuket. Mert hogy sokan olnanak azert hogy az en helyemben lehessenek.
2009. aug. 29. 19:59
 4/15 anonim ***** válasza:
Érdekes. Szerintem legyél határozott és ne félj, ileltve bújkálj. Szerintem ha van rá lehetőséged akkor tudatosítsd vele amikro tudod. Egyzser csak felfogja. Vgay mond neki, hogy már kinéztél valakit vagy már hajt rád valaki más kait te szeretsz. Esetleg kérd meg a barátnőid segítségét akik hisznek neked hogy nem tetszik. Tehát azokat kérd meg, hogy ők is mondják meg a srácnak, hogy mi a helyzet.
2009. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem felek. Csak nekem nagyon kenyelmetlen ez az egesz. O tenyleg jo baratom volt, es csak rossz latni hogy szenved miattam. Mert pl:mikor egy tarsasagban vagyunk es nekem jo kedvem van szorakozok stb akkor mindig olyan szomorkasan nez ram.Nem akarok mas sracokkal flortolni elotte, mert mar igy is megszakad a szivem erte es utalom magam ezert az egesz perpatvarert amit okoztam.


Most hogy igy visszaolvastam a kerdesem latom hogy elegge ugy festettem le a dolgot hogy o egy taplo f*sz aki nem kepes felfogni a dolgokat. De csak mergembol irtam ilyeneket mert akkor jottem haza egy fellepesrol es ma minden hataron tulment a viselkedese.

2009. aug. 29. 21:29
 6/15 anonim ***** válasza:

Szija

Az én véleményem az h ha nem veszi le h nem érdekel téged(még ezek után sem)akkor nincs más lehetőség csak az h a szemébe mondod amivel nagyon meg fogod bántani sztem.És ne nagyon finomkodj mert az csak rontana az egészen nyiltan mondd ki neki h nem érdekel téged és szálljon le rolad.Ezt pedig inkább kettesben beszéljétek meg(a barátok előtt azér mégse kéne megalázni)

Éa azok akik azt mondják h hülye vagy mer nem tetszik neked azok kinek képzelik magukat?Kik ők h beleszoljanak az életedbe?Törödjenek inkább a saját dolgukkal,hiszen ez csak rátok tartozik és az ilyen emberekre nem érdemes odafigyelni.

Ja és még vmi.Ne mondd azt magadrol h átlagos vagy mert ez nem igaz.Minden ember más és más.Mindenkiben van vmi egyedi és különleges ami megkülönbözteti öt másoktol.

2009. aug. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csináld mint a jó filmekben, fokhagyma, testszag, smárolás, ha rádgondol beleborzong majd :D
2009. aug. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Derítsd ki, hogy pontosan miért szeret.
2009. aug. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hat igen azt hiszem nem igen marad mas mint hogy nyilten megmondjam felejtsen el. Csak az a baj h amitol en megmondom attol o meg epp ugy fog szeretni.
2009. aug. 29. 23:08
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolso hozzaszolonak: es itt most az a terv h kideritem miert szeret es utana epp az ellenkezojet csinalom majd mindennek amit eddig tettem???:):):)::):))::):)...hat ez jo!!
2009. aug. 29. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!