Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés

Van egy srác...nagyon sokáig voltunk együtt, rengeteget jelentettünk egymásnak, de sok év utan elég csúnya véget ért a dolog. Pontosan már sosem fog fény derülni rá, de elég rossz "passzban" volt, ami persze nem mentség semmire, és nem úgy viselkedett ahogy az elvárható. Viszont most megint "képbe" került, persze most minden szép és jó, de félő hogy csak a kezdeti lelkesedés. Attól bonyolult az egész, hogy ilyet nem éreztem senki iránt, és amíg nem volt is hiányzott...

Szerintetek?


25/L


2013. jan. 13. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljetek és ha mindketten úgy gondoljátok és te is úgy érzed, egy próbát megér szerintem.. főleg ha nagyon jól érezted magad vele, még mielőtt az a probléma bejött a képbe. Persze csak te tudhatod mi volt az, így azt is vedd számításba. :)
2013. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bele ne vágj, hacsaknem értesz a nyomókötésekhez, meg a többi seb-ellátáshoz.. szegény srác..
2013. jan. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
21:08 as... nem vagyok szőke mégis 3szor kellett elolvasnom ami írtál, mire megértettem és leesett... :DD
2013. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!