Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell egy férfit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy férfit nem szeretni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.SZERELMES lettem!

Férjem van és gyermekem.Nem így akartam,csak egy barát volt neki is van felesége két gyermeke.Tudjuk,hogy nem léphetjük át a határokat a gyerekek miatt.Nem beszélünk hetekig igyekszünk "kigyógyulni"a szerelemből.És amikor azt érzem végre könnyebb, róla álmodok,milyen sokszor megtörtént már....és újra felkavar.Ez nem olyan egyszerű,mégis hogyan kell egy férfit nem szeretni??Nem vagyok már kamasz kislány rózsaszín felhőkbe búrkolózva,néha mégis ott találom magam.


2007. szept. 7. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
SZERINTEM ELŐBB OTTHON KERESD A VÁLASZT.HOGY A FÉRJEDDEL MOST MILYEN A VISZONYOTOK?KEDVESKEDTEK-E MÉG EGYMÁSNAK,A SZEX OLYAN JÓ VELE MINT RÉGEN,MIKOR BÚJTATOK ÖSSZE UTOLJÁRA CSAK ÚGY ÉS A LEGFONTOSABB,HOGY MIKOR MONTAD UTOLJÁRA NEKI SZÍVBŐL,HOGY SZERETED?UGYANIS HA EZEK A DOLGOK HIÁNYOZNAK AKKOR KACSINGAT AZ EMBER MÁSFELÉ SZERINTEM.DE MEG LEHET BESZÉLNI MINDENT
2007. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szia. Én is voltam már így és az a legjobb ha nem találkoztok és nem beszéltek. Én is férjes asszony vagyok gyerekkel.
2007. szept. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szioka!

Hát nagyon nehéz helyzetben vagy az fix.. nehéz is ilyenkor mit irni. Talán elösször próbáld meg a pároddal rendezni a viszonyotokat mert az h bele tudtál szeretni egy másik férfibe az nem véletlen..nem gondolod??

A másik meg az h nem kell ám mindent a végtelenségig erőltetni, mert az neked se jó. Tudom h ilyenkor jó a gyerekkel takarózni, de hidd el neki se tesz jót, ha a szüleivel nincs rendben minden és talán a gyerek még elöbb is megérzi mint az érintett fele (hidd el tapasztalatból beszélek)

Szóval elöbb mindenképpen az életedet próbáld megfejteni, hogy hogy juthattál el erre a szintre és ha megtalálod a választ akkor már azt is fogod tudni mit kezdjél a nem várt szerelemmel...

sok sikert

Elvált 2 gyerekes Anyuka

2007. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nincs könnyű dolgod. Sajnos ez a dolog nem úgy működik, mint a filmekben, a szerelem nem mindig győz. Talán az a legjobb, ha a tényekre, és csakis azokra fókuszálsz. A szerelem nem más, mint az evolúció egy apró kis trükkje, egy vegyi folyamat az agyban, ami arra ösztönzi az embert, hogy egy bizonyos személyhez vonzódjon mindaddig, amíg meg nem történik az utódképzés. Ne röhögj! Biológiai értelemben csupán ez a szerelem. Nem sokban különbözik attól, mint amikor befalsz három tábla csokit, ugyanazok az örömhormonok szabadulnak fel az agyban. A szerelemben sajnos pont az a nehéz, hogy józanul gondolkodjunk és döntsünk. Semmiképpen nem szabad engedned a csábításnak, de ezt nyílván magadtól is tudod, hiszen az sokkal több problémát szülne, mint amennyire jó dolog lenne ez a kis szívednek. És mindezt csak azért, hogy kielégíts egy állati ösztönt. Azt se felejtsd el, hogy az ember mindig azután vágyakozik, amit nem kaphat meg. Most pontosan ez a helyzet nálad. Ha netán valahogy mégis "összejönnétek" elmúlna a varázs. Szerintem az lenne a legjobb, ha beszélnél erről a férjeddel. Nem mondom, hogy meg fogja oldani a problémádat, de előbb-útóbb neki is fel fog tűnni, hogy valami nem stimmel, és ha nem leszel őszinte, elzárkózódáshoz és hazugságok sorozatához vezetne a problémád, és talán épp abban a bizonyos harmadik személyben próbálnál vigaszt találni. Másrészt persze ott vannak a gyerekek, akik ha túl fiatalok, nem fogják megérteni a helyzetet. Ők csak a veszekedő szülőket látják, majd mindkét szülőtől azt hallják, mennyi rosszat csinált a másik. Ezt sajnos saját tapasztalatból tudom. Rájuk is kell gondolnod, az ő érzelmi fejlődésükre, nem szabad önzőnek lenned, hiszen szülőként felelősségel tartozol nekik. De ezt is tudod gondolom. Ha máshogy nem megy, többet ne találkozz azzal az illetővel. Próbálj meg ismét a férjedre fókuszálni, próbálj meg visszaemlékezni, miért is szerettél bele annak idején, és ne feledd, hogy amit érzel a másik férfi iránt, csupán a kivetülése annak, hogy az ember mindig azt akarja megkapni, ami nincsen neki, és hogy az egészet csak egy hormonfürdő akozza, amiben az agyad pancsikol. Te erősebb vagy ezeknél az ösztönöknél, képes leszel idővel legyőzni, addig is törődj a legfontosabb dologgal: a családoddal.

2007. szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!