Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal fiúk, nektek imponál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal fiúk, nektek imponál, ha egy lány főz, mos, takarít?

Figyelt kérdés

Lényegtelen? Jó? Rossz?

16 éves lányról van szó


2013. jan. 13. 12:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Ha majd lesz gyerekem ,élettársam/vőlegényem na addigra megtanulok főzni...addig engem a főzés hidegen hagy!

23/N

2013. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
2013. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Semleges, úgyis együtt csinálnák ezeket. Egy együtt főzésből milyen jó kis este kisülhetne... :D
2013. jan. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"de elhiheted h a mostani "18 év alatti csajokat is hidegen hagy a főzés" mert ők "máshoz " értenek!"


Mégis mihez?????


Hogy a kérdésre is válaszoljak: igen, nekem nagyon. De ha nem tudja ezeket, de mutat rá hajlandóságot hogy megtanulja már az is, mivel én szeretek főzni is meg mosni is, majd csináljuk együtt.

Üdv

2013. jan. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Lifeishard ***** válasza:

Én nem vagyok már annyira fiatal (27), de imponál.

Ha feleséget keresek magamnak, akkor igenis lényeges. Itt most kéretik mellőzni a sértegető válaszokat, számomra a feleség nem házi rabszolga, nem szakács-, illetve bejárónő. Természetes, hogy segítenék neki, amiben tudok, jómagam is tudok valamennyire főzni, takarítok is magam után, de nehogy már minden nap étkezőben, "Mekiben", étteremben együnk vagy pizzát rendeljünk, mert ő nem hajlandó megtanulni főzni, vagy azért fizessünk egy takarítónőnek, mert hetente egyszer (!) nem hajlandó takarítani.

2013. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Hát 13-as, én ezzel azért nem büszkélkednék a helyedben... Elég gáz vagy ezzel a hozzáállással. Tudd, hogy a férfiak a nőies, gondoskodó nőket szeretik, nem az arcoskodó tesztoszteronbombákat. Én sem tudtam régebben főzni, aztán lett egy barátom, aki kiváltotta belőlem ezt a gondoskodási ösztönt: azóta imádok finom étellel kedveskedni annak, akit szeretek. Nyilván te nem nem kötődsz úgy a párodhoz, hogy ilyen szinten a kedvére tegyél. Jobb, ha megbarátkozol azzal, hogy hosszú távon minden férfi egy kedves, házias, melegszívű barátnőre vágyik, nem egy keménykedő, feleselő bigére... Bocs:S
2013. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
D*gjon, a többi nem érdekel.
2013. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

ma 14:13


Mármint téged :D?

2013. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Együtt csináljuk.
2020. ápr. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!