Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal fiúk, nektek imponál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal fiúk, nektek imponál, ha egy lány főz, mos, takarít?

Figyelt kérdés

Lényegtelen? Jó? Rossz?

16 éves lányról van szó


2013. jan. 13. 12:07
1 2 3
 11/29 Thom12 ***** válasza:

Igen ez nagyon jó, és sajnos ritka dolog már.

Én is meg tudom csinálni, egyedéül élek, meg

is kell csinálnom. Ha lenne barátnöm segítenék

neki, szerintem romantikus a kozös főzés,

bevásárlás, addig is együtt lennénk. De azért

ezek "női" munkák és a feleség "reszortja".

Persze volt hogy ágyba vittem a reggelit.

Hol laksz? Miért tanultad meg már ezeket?

2013. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

"ma 12:19"


Szerintem senki sem szobalányokat keres,de ha hosszú távlatokban gondolkodsz,azért nem árt ha a párod tud főzni,illetve takarítani,én is tudok,de például ha én dolgozok,ő meg otthon van,és gyereket nevel,akkor azért nem árt ha megfőz,kitakarít,mire hazaérek a munkából,ne nekem kelljen ezt is csinálnom

2013. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

23 éves csaj vagyok!Főzni csak azt tudom,amit én megeszek!

Takarítani tudok,szoktam is!Mosni meg arra van a mosógép!

Amíg nem éltek együtt szerintem tök lényegtelen hogy tud - a csaj mosni,vagy főzni!!

Megjegyzem senki kedvéért nem fogok megtanulni főzni,engem a főzés hidegen hagy! Barátom is tudja rólam,mégse kövez meg! Meg ne azért akarjon járni egy srác egy csajjal,mert mos,főz,takarit...hanem önmagáért

2013. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
56%

"Meg ne azért akarjon járni egy srác egy csajjal,mert mos,főz,takarit...hanem önmagáért"


Nem az volt a kérdés,hogy azért akarunk e velük járni,hanem hogy imponál e?!


Szövegértés 1-es!

2013. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Thom12 ***** válasza:
51%

#13

Erről beszélünk!

Hogy mostsnában sok ilyen magának

való, bunkó csaj van!

A mosógéphez is kell némi ész, meg

néha vasalni is... Mi az, csak magadnak főzől?

A pasinak nem lehet kedvence?

Sajnálom a párod! De biztos klassz vagy az ágyban!

2013. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
egy ilyen lány egy álom lenne...
2013. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Thom12


Ha nem élek együtt a pasimmal akkor minek főzzek?Tudja h hidegen hagy engem a főzés....és tőlem ne várja el senki hogy főzzek!

Hidd el,nem érdekel,hogy TE bunkónak tartasz..de elhiheted h a mostani "18 év alatti csajokat is hidegen hagy a főzés" mert ők "máshoz " értenek!És nem kell sajnálnod a pasimat!

Nagy dolog, hogy ha 1 csaj utál főzni...mikor minden mást meg megcsinál..(beleértve ért a mosógéphez is,mivel attól h azt írtam a mosógép mos,nem azt jelenti h nem tudom elinditani..hisz poén lenne! Meg képzeld lehet h amit én fözők az más nem eszi meg,mert nem szereti!! Nekem nem lét elemem az,h főzzek

2013. jan. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Igen, értsen hozzá, de ne ez legyen a hobbija. Végül is nem takarító gépet akarok magam mellé hanem társat!
2013. jan. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

"mikor minden mást meg megcsinál.."


Vásároltat a pasijával,étterembe viteti magát,és szétteszi a lábát ha kell?

Értjük!

Köszönjük Emese!!!!

2013. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
Nem vagyok fiatal srác,viszont ha valaki szeret főzni az imponál...viszont ha nem az sem zavar!Hiszen nem szerethet mindenki főzni,illetve nemis kell leszólni ezt a 23 éves csajt,mert ő utál főzni,és csak azt tud főzni amit ő megeszik!! miért is olyan nagy probléma ez? Ha a párjának így kell,hiába bunkozzátok vagy pontozzátok le,akkor is ő kell a párjának! Én egyik barátnőmtől sem vártam el,akivel együtt éltem,h mire hazajövök,h fözzőn! Mindenkinek saját egyéni döntése! Főz főz,nem nem!Attól még ember!!!
2013. jan. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!