Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eszemre vagy a szívemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eszemre vagy a szívemre hallgassak? Lenne értelme újra kezdeni, mert szeretem még, de nemtudom képes lennék-e rá?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Találkoztam a volt barátommal:fél év után újra keres,rejtet számon hívogat mai napig is,de személyesen most jelentkezett.Meglepődött mikor egy sms-ére amit nem rég ejtett el vissza írtam rá,mert idáig nem tettem.Egy képet kért h fessek a munkatársának,de van egy olyan érzésem h csak ürügy volt,h találkozzunk.


Este találkoztunk 3man barátnőm, én és az ex.Meghívott minket iszogatni.Kedves volt figyelmes,mindenkin látszódott a zavarodotság föleg rajtam és a volt barátomon,de végül oldódott a feszültség,.....beszélgettünk sokat..minden féléről.Átadta a katalógust,megmutatta melyik képet fessem le,de van egy olyan érzésem h neki kell a kép,mintha ürügy lenne h találkoztunk,,...


.ugyanis a következő történt,elbúcsúztunk és mire haza értem már hívott h épségben haza értem-e?Örült h látott,igazán csinos voltam,lélegzetellálító .....ezeket mondta.",2,5év után úgy érezte h jó lenne beszélgetni,hisz csak jártunk,mindent tudtunk a másikról.Azután rátért a kapcsolatokra,puhatolózott nekem miért lett vége én persze hárítottam mondván ez két emberre tartozik.


Mesélte h neki is volt márciusban egy barátnője de csak két hét(én karácsonykor szakítottam vele)...szal mondta h nem volt komoly,szép volt megminden,de közölte vele az exem ,h mást szeret......

Rájött emnnyit veszített és iszonyatosan bánja.És jó lenne talizni párszor legalább egyszer 1 héten,kérdezte felhívta-e néha.Mire én majd talán hetente egyszer ,de a találkozásokra nem mondtam semmit...mai nap is hívott ,h mit csinálok ma,szóljunk neki ő is ráér ha gondoljuk.Mennyek el hozzájuk bográcsozni.


Most nagyon össze zavart: De tudjáto,3 hónapja még azt hittem simán kibékülnék vele,de elgondolkoztam.....Nem tepert amikor szakítottam vele a megcsalás miatt miért nem könyörgött,akkor rá 3 hónapra kellett neki valaki,........bár mondta h tölem "félt"discóban is oda jött volna hozzánk de nem mert félt a visszautasítástól.

Szeretem még az a baj.

Megcsalt, nem én voltam az egyetlen,nem hiszem h ha kibékülnénk minden rendben lenne,hisz sokan mások és ti is tanáncsként írjátok h ollyannal össze jönni aki csalt az megteszi mégegysszer.Ez az ami elgondolkodtat....nem tudom mennyire fog teperni,de van büszkeségem,nehéz dolga lesz ha lesz.




2008. jún. 1. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod, ha szereted, de egyet ne felejts el. Vagy el fogadod ilyennek, vagy inkább felejtsd el. Mert megváltozni nem fog! Aki egyszer megtette az többször is megteszi és ez igy van. Az én párom is megtette már többször. És meg is fogja még. Vagy bevállalod és elfogadod, vagy inkább ne akard újra, mert idővel megint fájdalmat fog okozni.
2008. jún. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én tuti nem kezdék mégegyszer vele. Ha valaki megcsalja a másikat ott alapvető dolgok nem stimmelnek, legfőképp a másik megbecsülése hiányzik, és ez több mint amit meg lehet bocsájtani.

Biztosan értékes ember vagy, ne hagyd magad a szép szavakkal elcsábulni, majd lesz egy másik aki a tenyerén fog hordozni, és nagyon boldoggá tesz és megbecsül.


Egy kétgyerekes anyuka ( aki szintén egyszer " újrakezdte" de feleslegesen.

2008. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!