Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom minden áron azt akarja, hogy változzak meg?

Figyelt kérdés
2007. szept. 6. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az attól is függ hogy külső vagy belső változásokról van szó.Sztem beszéljétek meg a dolgot hogy te tudsz e azokon, vagy azokban a dolgokban változni amiben ő akarja. Ha pedig nem akkor mond meg neki hogy fogadjon el olyannak amilyen vagy hiszen ha igazán szeret akkor a hibáiddal együtt fog szeretni.
2007. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valóban fontos kérdés, hogy miben változz meg. Vajon amikor beléd szeretett, akkor jó voltál neki? Ha ilyen apróságon kell változtatnod, mint például féltékenység visszaszorítása, vagy hasonló, akkor ne habozz. Alapvető tulajdonságaidon azonban ne változtass, mivel ha ilyet kér tőled, akkor nem is téged szeret, hanem egy általa elképzelt embert. Ha valakit szeretünk a hibáival együtt szeretjük. Beszéljétek meg mi a hibád, és te is mond el neki, hogy neked mi nem tetszik benne és neki min kéne változtatni. Figyeld meg, hogy le fog esni az álla, mivel ő tökéletesnek hiszi magát. MOnd csak el neki, hogy min változtatnál Te benne. Ha nem megy, akkor egy cseppet se bánkódj miatta, nem érdemli meg.

2007. szept. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
AZ ILYEN EMBERT JOBB MINNÉL HAMARABB OTTHAGYNI MERT MOST MÉG CSAK EZT AKARJA DE MI LESZ KÉSŐBB?TALÁN,HOGY SZOLGÁLD KI MINDENBEN VAGY UGY UGRÁLJ AHOGY Ő FÜTYÜL.AZ ILYEN CSAK MAGÁVAL TÖRŐDIK CSAK NEKI LEGYEN JÓ.HA NEM FOGAD EL ÍGY AHOGY VAGY AKKOR NEN IS SZERET SZERINTEM.
2007. szept. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En elhataroztam egyet mikor megszabadultam az exemtol sok evvel ezelott. SOHA az eletben nem adom fel magam senki kedveert. Nem hordok magassarkut es szoknyat ha nekem nem tetszik es ket copfba kotom a hajam, mert jol all meg 30-on tul is.

Draga, az Isten szerelmere ne valtozz csak a jo fele ami neked is csak hasznodra valik. De abban a pillanatban, hogy valaki meg akarja neked mondani mit vegyel fel es hogyan gondolkodj, csatold fel a nyulcipot es surgosen szaladj el.

2007. szept. 10. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az öltözködésről van szó, akkor évente 1-2 szer öltözz úgy ahogy ö akarja, csak h lássa h értékeled és megtennéd érte.DE NEHOGY FELADD MAGAD, A TE ÉNED érte. Még akkor sem ha szereted. Ha igazán szeret úgy fogadjon el, ahogy vagy!
2007. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fontos kérdés lenne, hogy ez a külsődre vagy a belsődre vonatkozik.

Ha belső változásra gondolsz, akkor én figyelembe venném a barátom kéréseit pl. miben kellene változnom, de ezt megbeszélném azokkal az emberekkel is,akik régóta ismernek. ( Nem tudom mióta vagy a barátoddal.)Én úgy gondolom, hogy egyátalán nem baj, ha valaki elmondja neki mi tetszik és mi nem a másikban, ha fontos számomra, aki mondja akkor megpróbálok változtani rajta. De, ha ez erőltetett és nem magától jövő változás,akkor elgondolkodnék azon, hogy az illető férfi mellett van-e a helyem! Tény, hogy az ember a kapcsolataiban változik- ha akrja, ha nem- és minden kapcsolatból tanulni lehet. Szerintem az egyátalán nem mindegy, hogy az apró vagy nagyobb változások során TE ÉREZD jól magad, fő, hogy a változásokat beépítsd a személyiségedbe és ne zavarjon. Ha viszont ez zavar és nem tudjátok közösen megoldani a problémákat, akkor én nem maradnék a pasi mellett.

2007. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ha igazán szert akkor olyannak kell szertnie amilyen vagy a kedvéért semmmiképp ne változ csak ha te ugy érzed h ez szükéseg
2007. nov. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!