Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja hogy tetszem neki így is, amikor érzem, hogy nem?

Figyelt kérdés

Szó mi szó meghíztam, kövér vagyok. A barátnőm már egy ideje nem is kíván engem... azt mondja, hogy de, de soha nem kezdeményezi a szeretkezést, meg néha még vonakodva is megy bele. Meg nem ölelget annyit, meg már sose mondja, hogy hiányzok vagy ilyesmi... szóval sok mindenből érzem.

Elhatároztam, hogy eljárok edzeni, és nyárra jól fogok kinézni.

Mondtam neki, hogy azért, mert tetszeni akarok neki, meg hogy végre egyszer úgy tényleg felnézhessen rám...

erre írja, hogy neki most is tetszem, amikor ez NEM igaz, mondtam neki hogy mondd már ki egyszer végre, hogy igenis kövér vagyok, de nem mondja, mindig valami hárító dolgot mond...

ez most jó, vagy rossz?


2013. jan. 8. 19:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem őszinte veled. És aki egy dologban nem őszinte, az a többiben sem. Főleg így, hogy gyakorlatilag az elmondásod alapján az arcodba hazudik. Ez egyet tesz: hogy érdekből van veled-de nem érzésből.
2013. jan. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem rosz mivel egy nő már azért is baszogat h fogyj le h az egészséged rendben legyen. szerintem már nemszert annyira.
2013. jan. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Érdekes mindenesetre... Lehet, hogy a kapcsolat elején felállított egy ideált, és a hízásoddal leromboltad ezt. Szerintem már azért is felnézhetne rád, hogy megpróbálsz változni elsősorban miatta. Beszéljétek meg, vagyis próbáljatok róla. Felnőtt ember módjára.
2013. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

1+


"de soha nem kezdeményezi a szeretkezést, meg néha még vonakodva is megy bele."


Aki szeret, és önmagadért, az nem megy bele vonakodva.Ami még jobban lehúzza a nőd renoméját, hogy mellette híztál meg-és így lép.


Fogyj le, de reptesd ezt a nőt.Mert ez biztos, hogy nem érzésből van melletted, hanem érdek(pénz, egzisztencia stb)

2013. jan. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1+


Egy ember aki szeret téged, és te vagy számára a lényeg, az nyiltan őszinte veled, az megmondja a szemedbe, az segít téged, hogy előre juss, az törődik veled, az teljesen másképp lép mint amit te írsz.Fogyj le(mert az egészséged miatt fontos) és keress magadnak egy olyan nőt, aki téged szeret, akár vékonyan/akár kövéren, aki nem érdekből van melletted, hanem érzésből.

2013. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
pénzből aligha, csóró vagyok mint a templom egere.
2013. jan. 8. 19:57
 7/12 anonim ***** válasza:

6


Akkor akármilyen érdek: pl. férjhezmenés X-né névért. Érds meg aki szeret, az egyenesen megmondja, hogy hiznod kell(ha látszik, hogy ki vagy és szükséged van az épülésre), fogynod kell(mert sok a súly az izületeidre mehet stb. Mert a te érdekedet nézi.

2013. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

" azért, mert tetszeni akarok neki, meg hogy végre egyszer úgy tényleg felnézhessen rám.."


Aki szeret, az felnéz rád, még akkor is, ha csak 1 db olyan belső tulajdonsággal bírsz, ami láthatatlan de kiemel a többi ember közül.

2013. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Arra nem gondolsz, hogy tényleg szeret, csak esetleg nem akar megbántani?.. Miért kell rögtön elméletek gyártani arról, hogy biztos másban is hazudik meg ilyenek..?

A férfiak se szeretik, ha a nők állandóan a súlyukkal vannak megáldva.. vagy tévedek?

Szeret és kész. Már rég elhagyott volna, ha nem.

2013. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Újabb bizonyíték, h nem igaz, h külső megfog, belső megtart. Nőknél ez úgy működik, h külső megfog, külső megtart. Ha sürgősen lefogysz, megtarthatod, de ha nem, ott fog hagyni.
2013. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!