Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti bepróbálkoznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti bepróbálkoznátok egy olyan lánynál, akit életetek szerelmének tartotok, hogyha lenne barátja, de nem túl komoly?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
ja
2013. jan. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
100%. Egyrészt mert akkor úgyis elvakultan tudnék csak cselekedni tehát biztos mindent bevetnék, hogy "megkapjam", másrészt meg reálisan gondolkodva is megér egy próbát.
2013. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Naná
2013. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nálad is!:-)

20/F

2013. jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem,majd ha vége köztük,ha nem komoly akkor úgy se kellene sokat várni...De ilyen nálam nincs.Senkit nem tartok életem szerelmének.
2013. jan. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem van bnőm, de mást tartok életem szerelmének :D
2013. jan. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Number 6! Az hogy lehet?:)


Amúgy köszi az eddig válaszokat!

2013. jan. 7. 23:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Jól mondja az ötödik válaszoló. Nem komoly a kapcsolat akkor annak megvan írva a vége, ezért felesleges kapkodni. Viszont, ha életem szerelme akkor nyílván mindenféleképp lépni kell, ha nem akarom csak nézegetni. Feleslegesen kapkodni meg semmi értelme.
2013. jan. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Leszarom,ha van barátja, MENNI MINDENEN ÁT! egy buldózer vagy, és ledarálod a konkurenciát! Ilyenkor csak erre érdemes gondolni, hisz hajt a nemi vágy, azt muszály valahogy kiélni.

Persze ez az egész csak akkor nyerő, ha hiszel magadban, hogy jobb vagy mint az aktuális tetve, és ez kézzel foghatóan így is van! egyébként esélytelen,hogy elhaggya a tetvet.

Igazából nem tudhatod ,hogy komoly vagy nem, mert csak annyit látsz,hogy járnak.

Ez lehet egy megcsömörlött viszony, lehet hogy már épp rohadófélben vannak, és valaki nagyon lépni akarna már, ekkor a megváltó leszel!

Lehet,hogy csak úgy összeálltak mint a kutyák, egy szánalmon alapuló viszony, és a pali hajója már erősen úszik elfelé, ekkor is megváltó vagy. Jól jössz neki.

2013. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!