Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves, eléggé szép, csinos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves, eléggé szép, csinos lány vagyok. Miért nem tetszem a fiúknak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se kövér, sem semmi, sőt, azt mindig mondják, hogy csinos vagyok, (főleg a nagy cicim miatt), de senki nem akar tőlem semmit. Még sosem volt barátom, a nálam meg egyáltalán nem szebb lányoknak meg mindig van a környezetemben...
2009. aug. 26. 23:43
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
gib pic, or gtfo
2009. aug. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
65%

szerintem pontosan tudom mi baj veled.Nem csak a külsőd,hanem a belsőd is szép, és ez túl tökéletes a mai világban.Azért nem mernek odamenni hozzád mert félnek hogy visszautasítod őket.Általában mindig ez van a "túl csinos" lányoknál.Van erre amúgy egy jó szöveg:

"A lányok olyanok, mint az almák a fán. A legjobb csajok a fa tetején vannak. A fiúk viszont nem akarnak nyújtózkodni utánuk, mert attól félnek h közben leesnének és megsebeznék magukat. Ehelyett beérik az alsóbb almákkal, akik ugyan nem annyira jók, de könnyű őket megszerezni. A legfelső almáknak csak várni kell a megfelelő fiúra, aki elég bátor lesz ahhoz hogy felmásszon a fa tetejére értük!"

2009. aug. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

Ui.: Köszi, aki at írta, hogy szerinte nem vagyok ennyitől beképzelt, meg a "recskázósat" :), meg a 24-est, ha jól emlékszem.

Amúgy nem rakok/küldök képet, mert ki tudja, lehet a szomszédom valaki innen, van ismer... Aztán mindenki megtudná, hogy itt rinyálok. Meg gondolom egy-kettőre bejárná az országot, hogy "jéé itt egy 21 éves vénlány"... Mivel nem tudhatom, továbbkülditek-e. Na mindegy.

2009. aug. 27. 00:56
 24/46 anonim ***** válasza:
18%
Te idiota , akkor kitakarod az arcod...
2009. aug. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

Köszi, kedves vagy, de ha oda sem jön hozzám az illető, honnan tudná, milyen vagyok, pl. lehetek egy bunkó is, vagy Annácska2, az meg szerintem olyan ciki, ha a lány nyomul a fiúra... Mert van bőven itt, aki bejön, de mind foglalt, meg volt egy, aki úgy tűnt, hogy na valami lehet, de egyszercsak hirtelen nagyon bunkó lett, meg flegma, meg kiderült, van barátnője is, csak azt nem tudom, akkor az ilyen mit szórakozik. Persze nyílván nem tudhatta, hogy én nagyon érzékeny vagyok, főleg e téren, na de akkor is.

Meg azt bírom, mikor lek..váznak, mert tény, szeretek szépen felöltözni, szoknya, magassarkú, stb., ami szerintem egy lánynál/nőnél természetes, na de hogy PONT ÉN lennék k....??? Én meg magamban nem is tudom, hogy sírjak-e, vagy nevessek ezen.

2009. aug. 27. 01:25
 26/46 A kérdező kommentje:
Pont az ilyenek miatt nem képezek. Amúgy nem vagyok sértődős sem, úgyhogy nyugodtan idiótázhatsz is. :D
2009. aug. 27. 01:30
 27/46 anonim ***** válasza:
Tök jó fej csajszi lehetsz, én azért kíváncsi lennék rád.:) 24f
2009. aug. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 21/f vagyok, és végülis dettó ugyanez a gondom. Ha van kedved erről beszélgetni, sztem kitárgyalhatnánk. Női nézőpontokat én nem ismerek, azt hiszem neked is jól jön a férfi vélemény. Nem vagyok baltás gyilkos, szóval az msn-címemet kérd el privátban, aztán meglátjuk mit hozunk ki egymásból :)

2009. aug. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Lehet hogy pont azért mert csinosnak tartod magad. A fiúk nem szeretik, ha egy lány el van telve magától.
2009. aug. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Én 22 éves lány vagyok és bár volt már barátom,egy ideje egyedül vagyok.És ezt már én is megfigyeltem,hogy a csúnya lányoknak van barátjuk és egy-kettőnek elég helyes srác virít az oldalán.Ez kifejezetten idegesítő.Nem az ego szól most belőlem :P de én sem tartom magamat csúnyának,mindig mosolygom és nyitott vagyok új ismeretségeket szerezni meg minden.Mégsem jön össze...Így csak annyit tudok neked javasolni,hogy kitartás és remélhetőleg hamarosan ránktalál valaki! :D
2009. aug. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!