Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg elfogadott az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elfogadott az, hogy párkapcsolattól függetlenül lányok más lányokkal csókolóznak?

Figyelt kérdés

Nőként kérdezem, mert nem egyszer merült fel egy buliban, barátok körében, hogy néhány lány random smárol a barátnőével, amellett, hogy barátja van.


Nektek mi a véleményetek, tényleg nem megcsalás, ha a saját nemedből valóval csókolózol?


Félre ne értsétek, nem vonzódom a nőkhöz, a melegekkel sincsen bajom, szimplán csak érdekel, hogy tényleg ennyire nem számít semmi?


2013. jan. 4. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy igazi leszbikussal van dolgunk.
2013. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem elfogadott.
2013. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

(kis)lányok egymás között, elfogadott

nőknél nem:)


a fiúk szeretik a leszbi dolgokat, meg izgató, meg minden.. és hirtelen amúgy én is el tudom képzelni bnőmet más lánnyal... de ha már ott vagyok, nemár, hogy mással smároljon!!:O:D és ha nem vagyok ott, akkor meg senkivel se hééé:D

szóval értelmes emberek között nem elfogadott

2013. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy megcsalás NEKEM!! Valakinél az sem megcsalás, hogyha úgy szexel a párja, hogy érzelmek nélkül.


Nálam az is megcsalás, ha a barátnőm dörgölőzve táncol vkivel egy buliban.

2013. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ekkora baromságot. Jézusom :S

Hát, felénk ez sosem volt divat. Eszem ágában sincs egy nőt megcsókolni, alapból el is kapna a sugárhányás, illetve sosem aláznám meg ennyire a barátomat.

És okom sincs ilyet tenni, szeretjük egymást, nekem nem kell más, főleg nem egy nő :S


És erre nem is elfogadott az ilyesmi.

2013. jan. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#1: Hetero vagyok. Sajnálom, ha meghaladta a képességeidet a mondatok értelmezése.


Én sem gondolom, hogy ez így jó, egyrészt, képtelen lennék úgy nézni egy lányra, másrészt nem tenném ezt a párommal, csak megdöbbentett, hogy lányok csak úgy összecuppannak, aztán másnap jót röhögnek rajta. Számomra kiábrándító, megrökönyödve ültem az asztalnál, amikor közölték, hogy szerintük ez rendben van.


Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2013. jan. 4. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam volt egy mini házibuli és a barátnők elkezdtek csókokat adni egymásnak és vihogtak, tudja a fene, hogy mi hozta ki belőlük.

Szerintem megcsalás, akár a saját akár ellenekző nemmel csinálsz ezt vagy azt, nekem sem esne jól ha a pasim egy másik pasival smárolna :S

És csatlakozom az előző hozzászólóhoz (kis)lányoknál megengedett nőknél nem.A "kis" jelzőt nem feltétlenül a korra értem, hanem inkább a gondolkodásra a felfogásra, ugyanis van aki 15 évesen éretten tud gondolkozni de van aki még 20 évesen is 13nak érzi magát.

2013. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

persze,hogy nem elfogadott. a mai lányok a feltűnési viszketegség miatt kislányos kíváncsiságból csinálják,hogy ezzel is borzolják a fiúkat.

nem vészes,nincs benne kémia.

2013. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!