Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a jelenlegi párod nem tudja feledtetni az előzőt, akkor nem ő az igazi?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 15:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sose volt úgy párom, h nem voltam túl az előzőn...ez igazán nem a következő jelölt hibája...
2013. jan. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Akkor sajnos nem.

De adj neki időt, én is csak fél év után tudtam feledtetni a barátnőmmel az előző paliját. 4 évig voltak együtt, én naív azt hittem, már rég elfeledtettem vele. De utólag a jelekből ítélve, fél év kellett hozzá. MOndjuk jobb is, hogy nem mondta konkrétan, mert biztos sértette volna a büszkeségem, és szakítok.

2013. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez baromság, hogy akkor kezdesz kapcsolatba, ha túlléptél rajta. Illetve nézőpont kérdése.

Ha fejen állsz, egy darabig gondolni fogsz arra, hogy ezt és ezt hogy csináltam az előzővel.

2013. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
"akkor is"
2013. jan. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
az, h gondolsz rá és túl vagy rajta két külön dolog, nagyon nem mindegy, hogyan gondolsz rá, helyére került-e már az a kis tortaszeletecske, vagy még rágod magad rajta, és sóvárogsz utána
2013. jan. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyjából én is erre gondoltam.:D

De akkor is van egy új kapcsolatban egy feledtető időszak szerintem, máshogy nem megy. Ha ez az időszak túl hosszú vagy nem sikeres, akkor felejtős a dolog.

2013. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Több, mint fél év telt már el...
2013. jan. 4. 15:34
 8/13 anonim ***** válasza:
töröld ki a kérdésedből a kérdőjelet és ott a válasz
2013. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos az előttem szólónál az igazság.
2013. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
meddig voltatok együtt? Van ez a felezőszabály - jó, nem hiszek az ilyenekben, de ez spec műköik - hogy egy kapcsolat elfelejtéséhez az együtt töltött idő fele kell. Ha ez nem telt le, nem biztos, hogy benned a gáz, bár nem tudom, miért kell egy másikat hülyíteni, ha még az előzőt szereted.
2013. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!