Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim ilyen változékony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim ilyen változékony, vagy komolyabb baj van?

Figyelt kérdés
Veletek is előfordult már, hogy egy ideig imádott a barátotok, majd hirtelen hideg lett? Engem kb. két évig szó szerint imádott, majd megveszett értem, de nem csak a szerelemre gondolok, hanem ő maga mondta, hogy én vagyok a másik fele, ha nem vagyok vele, olyan mintha lélegezni sem tudna. Aztán kb. 4 hónapja meg szó szerint egyik napról a másikra hideg lett. Nem mondom, hogy teljesen hideg, de már közel sem érzem úgy és nem is mutatja, hogy még igazak lennének kapcsolatunkra a fent leírt dolgok. Most már úgy érzem, nem vagyok neki elég fontos. Veletek történt már ilyen?
2009. aug. 26. 19:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és férfiak is írjanak, ha van ötletük, hogy ez mitől fordult így meg!
2009. aug. 26. 19:23
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
ezt vele beszéld meg. nem tudom miért kell ilyenről mások véleményét kérdezni.
2009. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele, de mindig csak azt mondja, hogy semmi baj, minden ugyanolyan. Amúgy azért kérdezem, mert állítólag ez egy olyan oldal, ahol minden félét lehet kérdezni és mert tanácsra van szükségem.
2009. aug. 26. 19:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak megijeszteni, de velünk is ez van most. mi másfél éve vagyunk együtt. és az utóbbi pár hétben énis észrevettem h ez történik, elhidegült, nem mondja annyiszor h szeret, máshogy viselkedett. és most 4 napja szünetelünk, mert át kell gondolnia a dolgokat, összezavarodott. pedig pár hónapja még ő is megőrült értem. ha nem változik kérdezz rá bátran, mert lehet még tudtok változtatni, vagy megmenteni a kapcsolatot!
2009. aug. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A szünetet már én magam felajánlottam egyszer kb. 2 hónapja, tök simán belement, meg is lepődtem rajta még ennek ellenére is, előtte meg sírt, mikor én akartam, hogy vége legyen. Most már vége a szünetnek, de még mindig fura maradt.
2009. aug. 26. 19:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Velünk is ez van nagyjából, a barátnőm csak körülbelül kéthetente érezteti velem egyáltalán hogy szeret, és tényleg nem csak azért vagyok vele hogy ne egyedül legyen. Nekem ez nem elég, bár örülnék ha te lennél a barátnőm, és észrevennéd hogy nem úgy viszonyulok hozzád, mint eddig...
2009. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincs valami problémája esetleg, ami felőröli?

Rosszabb eset, ha a probléma egy másik nő...

2009. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
az is lehet,hogy elmúlt már a vad szerelem,de attól még szeret hidd el.de ne nyaggasd,mert még abból lehet a baj.ha már együtt vagytok jó ideje,átalakulnak a dolgok,de hidd el attól még nagyon szerethet!
2009. aug. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nálunk is eza helyezt...

sajnos.

mi 4 éve vagyunk eggyütt és a z utobbi idöben nagyon furán viselkedik ö is,lehet ez valmi uj nyavaja náluk.....

2009. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!