Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szinte mindig otthon van, tanul, segít, tévézik, én meg mindig mennék valahova vele, de alig lehet elrángatni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves, én mindjárt 17. Másfél éve jöttünk össze(de most nyáron külön voltunk). Szakított aztán visszajött hozzám merthogy nem tud nélkülem élni és nagyon elszúrta, stb. szóval megbocsátottam de úgy volt hogy megpróbálja kijavítani a dolgokat. Az elején minden oké volt, sokat beszélgettünk meg 1-2naponta nála aludtam, de most hazajött a tesója és közös a szobájuk, szóval már nem tudok átmenni hozzá, így ő szokott jönni.

Csak sokkal ritkábban találkozunk már, mert alig ér rá. Én megértem hogy érettségizni fog és sokat kell tanulnia, ezenkívül és segít otthon, tévézget, géphez alig ül szóval alig van ideje rám. Én meg rettentően unatkozok itthon, még úgy is hogy próbálom elfoglalni magam.(a tanulás nem az erősségem) Nekem szükségem lenne rá, meg arra hogy velem töltsön valamennyi időt, elmenjünk ide-oda városba, sétálgatni, közös haverokkal esténként, de csak nagyon ritkán jön... Én 17 évesen azért többre vágyom, én most szeretném kiélni magam (nem pasizásra gondolok hanem minden másra) de tényleg nagyon unom már. Mit tehetnék?:( Régen nem ilyen volt.


2013. jan. 1. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el mással
2013. jan. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez megoldás lenne de én vele szeretnék lenni.+ a legjobb barátnőimnek is van barátja és sokszor olyan rosszul érzem magam, mert ők mindig hozzák a barátjukat, én meg egyedül vagyok..
2013. jan. 1. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
az érettségi egy rossz kifogás. középszinten tanulás nélkül teljesíthető az 5ös szint..
2013. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az lehet, én még nem érettségiztem :D de ő nagyon szeretne felmenni a fővárosba valami katonai suliba és erre gyúr... de persze ezt is rossz szemmel nézem mert akkor kb. 2 hetente találkoznánk... és csak nyáron érne rám szinte
2013. jan. 1. 20:27
 5/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Menj el barátaiddal. Próbáld megérteni a helyzetét. Persze, hogy tanul, mint a gép. Bármikor változtathatnak a felsőoktatási törvényen. Próbál minél jobb érettségit összehozni, hogy felvegyék államira. Ez tök logikus. Ne b.szogasd e miatt, próbálj türelmes lenni. Legyél kicsit empatikusabb.
2013. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az előző válaszodból nagyon úgy hangzik, hogy te szinte elvárod, hogy miattad ne menjen a fővárosba tanulni. ami sztem egy kicsit önző dolog.

másrészről ez ezzel jár. én is tudom milyen érzés amikor 100 félét kell tanulnom az egyetemen és még a barátaimmal se tudok meginni egy sört, v összefutni velük 1 órára.

2013. jan. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát igen, én elvárom hogy miattam ne menjen el. soha nem akart oda menni, meg nem is foglalkoztatta a dolog (1 év alatt egyszer nem említette) de egy ideig úgy volt hogy én 3-6 hónapra kimegyek szeptembertől külföldre tanulni, erre ő a haverjával(akivel kölcsönösen utáljuk egymást) kitalálta, hogy elmegy katonai suliba 3-4 évre...

amúgy én nem akarok neki rosszat, tehát csináljon amit szeretne, nem akarom ebben akadályozni, de én tuti nem bírnám ki ezt a 2hetente találkozást, akkor inkább szakítanék... csak az a baj hogy őt ez se hatja meg, mert már rájött, hogy én vagyok neki az Igazi, úgyhogy nem érdekli, hogyha szakítunk mert akkor örökké csak engem fog szeretni..(?)

na hát mindegy lesz ami lesz, de én így nem érzem magam túl jól a kapcsolatban:S.

köszi a válaszokat:)

2013. jan. 1. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!