Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
tegnap/ma voltam ilyen kisebb házi buliba, páran voltunk csak és volt egy srác akit eddig csak látásból ismertem. tegnap sokszor nézett, de hosszan, hogy pl bejött és addig nézett míg leült,viszont elég részeg volt akkor már, meg kihívott cigizni meg jött a haverja is, aztán ott ölelgetett meg puszilgatott (sima arcra puszi)hogy ő mennyire szeret..( nem is ismer) aztán a haverja meg rám volt szállva, és mindig odébb lökte tőlem a srácot ha odajött.. meg a haverjával többször is kimentem cigizni, csak dumáltam vele, de eléggé rám volt szállva.. meg amikor kimentünk az a srác aki tetszik olyanokat mondott neki h : " xy..tövig ám " Akkor egy kicsit néztem..de én semmit nem akartam a haverjától.. utána a haverja elaludt kint az udvaron mi meg azért oda mentünk a többiekkel megnézni hogy jól van-e.. aztán elkezdi a srác aki tetszik hogy " fogd meg a tökét akkor felébred" énmeg: " de biztos..hát te hülye vagy." ő meg : " akkor az enyémet" -.- uff.. utána bealudt az a srác is aki tetszik, de miután felébredt meg kijózanodott kimentünk kettesbe cigizni de akkor tök normálisan tudtam vele beszélgetni mindenféléről de be is mentünk.. szóval kb ennyi volt a történet.. szerintetek?? 16/l
2013. jan. 1. 15:05
 1/3 anonim ***** válasza:
IGEN!
2013. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A.Romanov ***** válasza:
100%
Mit akarsz egy ilyen bunkó paraszttól? Most komolyan... Aztán majd sírsz ha megcsal vagy elhagy :) Nem értem az ilyet.
2013. jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

amugy kicsit értelmetlenül írtam le

szóval a haverja lökte el tőlem azt a srácot aki nekem tetszik*

2013. jan. 1. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!