Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék segíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék segíteni a páromnak abban, hogy ne menjen el nagyon gyorsan, hiábba állok meg stb. mondhatnám úgy is, hogy beteszi és már vehetné is szinte ki. mitől van ez és miért?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a páromat de ez kezd nagyon feszülté tenni mert nekem nem elég ennyi,úgy érzem önző.Nem gerjedek be csak attól,h a hátamat símogatja és már beszéltem vele erről de eddig nem sok értelmét látom:(
2009. aug. 25. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mióta áll fent ez a probléma? Csakmert nem feltétlen önzőségről lehet szó. Akár szervi probléma is állhat a dolog mögött, amivel pedig orvoshoz kell menni.
2009. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia!

A dolog lényege az önkontroll.Én a páromat az előjáték során kb 25 percig tuti kényeztetem, a feje tetejétől a kislába ujjáig.Neki hozzám sem kell érnie mivel én már ettől teljesen beindulok.mikor elérünk az aktusig nekem is nehéz de általában én egy fél óráig birom még ezalatt a páromat többször is eljuttatom a csúcsra:)utána egy kis kellemes összebújás és tovább kényeztetem.Probáljátok ki kérd meg hogy előtte orálisan kényeztessen és mikor már majdnem a csúcson van akkor kezdjetek bele.Lehet önzőségnek hangzik de te ne tegyél előtte nagyon semmit, és mikor neked megvan akkor jöhet az ő kényeztetése!

2009. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez baromság nem szervi probléma te! el akarod ieszteni szegényeket?..a sexhez gyakorlás kell!! a párod probáljon önkieléitést véezni naponta 10 percig! persze ha eltudja huzni ezt. idövel növekedni fog az idö. tehát mielött ugy érzi ,hogy elmenne hagyja abba miután folytatni tudná hát folytassa. és növekedni fog ,mert megszokja az orgazmust...a barátod szüz? vagy esetleg nem volt sokat még növel.én is igy gyakorlok rá már elég jo.egy jo tanács legyetek gyakran egymás melett hogy szokja a tested probáljatok pettingelni az az ölelkezni smárolni izgatni a másikat minél kevesebb ruhában! kitartás sok szerencsét...és szerezsd a párod mert ö is szeret téged ércsd meg öt.ö is szeretne jo lenni csakmég nem megy neki erröl nem tehet
2009. szept. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokta de mielött még más is válaszolna nem 15 évesek vagyunk,én 24 a párom 28.Én is sokáig szoktam kényeztetni a páromat.Szegénykére kb 2 hete rá szóltam hangosan,h csinálj már valamit mert nekem ez nem elég h csak simogatod a hátamat.:(
2009. szept. 18. 21:00
 5/5 anonim válasza:
Szia! Nálunk ugyanez a probléma volt, 5 éve vagyunk együtt! Én 23 vagyok, a párom 28! Mindenképp menjen el orvoshoz, mert tényleg lehet szervi baja! A páromnak, mint kiderült visszérproblémája van! Egy rutinműtét során megfestik az ereket és volt, nincs baj! :) Több ideig bírja, nincs gond vele és naponta akár többször is! :D
2009. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!