Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szereti, ha megölelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szereti, ha megölelem?

Figyelt kérdés
Elég jó barátok vagyunk, régebben tetszettem is neki. Igazából senkitől sem fogadja szívesen ha ölelgeti. Én már nem is nagyon ölelem meg pont emiatt. Maximum akkor, ha birkózunk, de az nem számít. Ez miért lehet?

2012. dec. 30. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:

F v l vagy?

és ő?

2012. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, ő pedig fiú.
2012. dec. 30. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:
mégis hogyan birkóztok?
2012. dec. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet szr neki h csak barátok vagytok, és így védi magát. V csak nem bírja a nyáladzást
2012. dec. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A birkózás általában abból áll, hogy csikiz, meg összeborzolja a hajamat, én pedig próbálom visszacsikizni, de inkább csak lefogni.
2012. dec. 30. 22:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Tehát amikor birkóztok, akkor ő fogdoshat téged, de te őt nem.

Szerintem fél attól, hogy érzelgősnek látszódik mások előtt, ha átöleled.

Vagy kellemetlen lenne neki ott... tudod ott középen és fél, hogy ágaskodni fog neki, jajjj a kis huncut...

2012. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha így van, azt akkor sem értem, hogy amikor filmeztünk miért zavarta, hogy belekaroltam amikor félt. Elég hamar elhúzta a kezét, és mondta, hogy már nem is ijesztő.
2012. dec. 30. 22:51
 8/8 A kérdező kommentje:
Többen voltunk ez igaz, de film közben nem lett volna ilyen jellegű problémája.
2012. dec. 30. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!