Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aludjak ott vagy ne?

Figyelt kérdés
Úgy volt megbeszélve a barátommal, hogy holnap ott alszok, de mivel megjött a menstruációm és betét használok nem akarok ott aludni, nehogy véletlenül kellemetlen helyzetbe jöjjek. A tampont nem tudom normálisan felrakni magamnak. Mit tegyek?
2012. dec. 30. 13:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Már megmondtam neki, hogy ott alszom :)
2012. dec. 30. 16:57
 12/13 anonim ***** válasza:
miért, kerülnél kellemetlen helyzetbe? nem értem. megmondod neki, hogy átmész, és ejtsd el neki hogy sajnos 'úgy' nem tudtok együtt lenni, mert megjött. ettől függetlenül, ha szeret, ugyanolyan izgatottan fog várni Rád, mint bármelyik másik alkalommal. vegyél francia bugyit, és valami cuki pizsit. beszélgessetek, tévézzetek, bújj oda hozzá, ilyesmik. ne félj.
2012. dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
mielőtt elalszotok gyors betétcsere és nem lesz probléma :) ha erre érted a kellemetlen helyzetet :)
2012. dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!