Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a baratnotok azt irja varatlanul smsben hogy ra kell jonnie az erzeseire, mire gondolnatok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy arra, hogy már nem igazán szeret, vagy hogy van valaki más a dologban , vagy csak szimplán szivat.
2009. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem ezt írta egyszer egy srác! Aztán én kivártam és a végén szakított velem! :(

DE kehet h a te barátnőd bizonytalan!

2009. aug. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
arra hogy bukta van. szakítani fog.
2009. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hoppáré! Az ember tisztában van az érzéseivel. Úgyhogy neked meszeltek. Vagy tényleg csak egy dög, és csak azt akarja hogy szenvedj. De nem értem, miért nincs az embereknek bátorsága odaállni és azt mondani hogy pl: "Ne haragudj, már nem akarok veled lenni."
2009. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a felvezetés... Kb. 3-7 nap múlva jön "The End".
2009. aug. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínű,hogy nem biztos már abban,hogy szeret,és hogy boldog-e ebben a kapcsolatban.
2009. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!